MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-04-2021 13:06   Güncelleme : 02-04-2021 13:06

Ahu Sungur'dan Eleştirilere Sert Tepki Geldi!

Sosyal medya hesabından yavru kedilerinin fotoğraflarını yayınlayan Ahu Sungur’a tepki gelmiş ve “kedilerin satışını yaptığına yönelik” iddialarda bulunulmuştu. Bu tepkilere yönelik sert karşılık veren Sungur “Kocamla da sevişip çocuk yaptık, o da mı üretime giriyor?” şeklinde ifadeler kullandı. Yaptığı yorum kimi takipçileri tarafından beğenilirken kimi takipçiler ise Sungur’un bu yorumuna tepki gösterdiler.

Ahu Sungur'dan Eleştirilere Sert Tepki Geldi!

Ünlü oyuncu Sungur, geçen günlerde sosyal medya hesabı Instagram üzerinden eşi Suat Sungur, oğlu Ege ve kedileri ile birlikte fotoğraf paylaşmış ve fotoğrafın altına “Benin Güzel Çekirdek Ailem” başlığını koymuştu. Ancak Sungur’a bir kısım takipçileri tarafından beklemediği tepkiler geldi.

“Evde Hayvan Üretip Satıyorsun”

Deneyimli oyuncuya gelen tepkiler Sungur’u hem şaşırttı hem de sinirlendirdi. Sungur’un takipçilerinden olan bir kişi “evde hayvan üretip bunları satıyorsun” şeklinde yorumda bulundu. Başka takipçileri ise kedisini neden kısırlaştırmadığına yönelik sorular yönelterek “Sokak hayvanlarının vebalini taşıyorsun” diyerek tepki gösterdiler.

Sungur ise bu yorumlara çok şaşırdığı gibi aynı zamanda kızgınlık da duydu. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Sungur, üretim gibi bir durum olmadığını vurguladı. Sungur, “Ben hayvan üretiyorum yani, öyle mi? Peki sen kimsin? Gerçek adın ve soyadınla çık bakalım karşıma. İftiranı mahkemede kanıtla, terbiyesiz!” şeklinde karşılık verdi. Sungur, kendisine hayvan üreticisi diyen kişi hakkında mahkemeye şikayet dilekçesi vereceğini de belirtti.

Gelen Yanıta Daha da Sinirlendi

Takipçisinin Sungur’un sözleri üzerine “Ne iftirası ablacığım? İki tane aynı cins kediyi çiftleştirerek hayvan ürettin mi üretmedin mi? Asıl sen bunu açıkla!” ifadelerini kullanması Sungur’u daha da sinirlendirdi. Sert tepki veren Sungur’un karşılığı “Kocamla sevişip çocuk yaptık. O da üretime mi giriyor? Mesela bunun için hesap da mı vermeliyim? Ben sana gece kimimle seviştiğini soruyor muyum? Sana niye kedimin çiftleştiği Tekir kedi dert oluyor bu kadar?” şeklinde verdi.

Daha fazla açıklama yapmayacağını belirten Sungur, konuyu başlatan takipçisi hakkında adli sürecin başlatılacağını ve kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemeye verileceğini belirtti. Sungur, eşi Suat Sungur ile 2002 yılından beri evli bulunuyor ve çiftin bir çocuğu bulunuyor.