EKONOMİ
Giriş Tarihi : 02-04-2021 12:11   Güncelleme : 02-04-2021 12:11

Akbank Resmen Duyurdu! WinWin Hesapla Ek Faiz Kazancı Geliyor!

Akbank yüz binlerce müşterisini ilgilendiren, ek faiz fırsatı sunan mevduat ürününü resmen duyurdu. Birikim yapmak isteyen müşterileri için ek faiz getirisi sunacak yeni ürünü hakkında detayları basınla paylaştı.

Akbank Resmen Duyurdu! WinWin Hesapla Ek Faiz Kazancı Geliyor!

Akbank Nisan ayından itibaren müşterilerine yeni bir mevduat ürün modeli sunacağını açıkladı. Yüz binlerce müşterisini yakından ilgilendiren bu yeni mevduat ürününde ek faiz elde etme şansının bulunduğunu ifade etti. Akbank Mobil üzerinden WinWin hesap açışı yapan müşteriler artık yaptıkları her harcama ardından mevduat hesaplarına ilişkin faiz kazancını yükseltecekler.

Bülent Oğuz WinWin Hesabı Açıkladı!

Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz “ WinWin hesap sahibi olan müşteriler, birikim tutarları çok yüksek olmasa dahi ilgili vade ayı içerisinde ödeme veya harcama işlemi yapmasalar da, %16,50 gibi yüksek faiz oranından kazanç sağlayacaklar“ dedi. Hesaba bu orandaki faizin günlük şekilde işlediği ve bu yolla kazançların katlandığı belirtildi.

Açıklamada Detaylara Yer Verildi

Bülent Oğuz açıklamasından birçok detaya değindi. Konuşmasında “%16.50 faiz oranı getirisini yükseltmek isteyen müşterilerimiz, ay boyunca vadesiz hesaplarından ve banka kartlarından yapacakları harcama tutarlarına göre, WinWin ortalama hesap bakiyesi üzerinden ek bir faiz getirisi elde edecekler. Faiz tutarı ise sonraki ayın ödemelerine toplu olarak yansıtılacak. Sonuç olarak rutin bankacılık işlemleri ve ödemeler de WinWin hesap üzerinden ek kazanca dönüşecek. Ek faiz üzerinden daha fazla birikim yapma şansı bulunacak. Hesabınızın faiz oranını %18’e yükseltebiliyorsunuz.“ dedi.

Otomatik Ödeme Talimatı Faizi Arttıracak!

Otomatik fatura talimatı, düzenli ödeme işlemleri kapsamında ek faiz kazancını mümkün kılan WinWin hesap ile yenilikçi bir ürün sunulduğu aktarılıyor. Bu hesap ile hem işlemleri kolaylaştırmak hem de birikim yapmak isteyenlere daha avantajlı koşulları sunmak amaçlanıyor. Otomatik fatura ödemesi yapıldıkça faiz kazancı yükselecek.

Mobil Bankacılıktan Hesaplar Açılıyor!

Yapılan açıklamada Akbank müşterilerinin bugünden itibaren Akbank mobil şubelerine girerek, sistem içinde yer alan “WinWin hesap açılışı“ bölümünde hesaplarını oluşturabilecekleri aktarıldı. Diğer ayandan hesap açan müşterilerin yine Akbank mobilden güncel faiz oranını ve kazançlarını kontrol edebilecekleri, banka hesaplarından yapacakları ödemeler ile WinWin faizlerinin yükseldiğini görüntüleyebilecekleri belirtildi.