MAGAZİN
Giriş Tarihi : 11-02-2021 14:42   Güncelleme : 11-02-2021 14:42

Akrep’te Oyun Başlıyor! Büyük Darbe Aras’tan Ferda’ya Geliyor!

Son dönemlerin en çok ilgi çeken tv dizilerinden biri olan Akrep, yine gündemdeki meraklara cevap veriyor. Evrim Alasya, Yusuf Çim gibi isimlerin başrollerini paylaşacağı diziyle ilgili dikkatlerin hepsi Star TV’ye toplanacak diyebiliriz.

Akrep’te Oyun Başlıyor! Büyük Darbe Aras’tan Ferda’ya Geliyor!

Son dönemlerin en çok ilgi çeken tv dizilerinden biri olan Akrep, yine gündemdeki meraklara cevap veriyor. Evrim Alasya, Yusuf Çim gibi isimlerin başrollerini paylaşacağı diziyle ilgili dikkatlerin hepsi Star TV’ye toplanacak diyebiliriz. Dizide istenilen her şeyin yeni başlamasına yönelik pek çok seçeneği ve beklentiyi ön plana çıkarabilir ve kendinizle ilgili seçenekleri de buradan inceleyebilirsiniz. Bir cinayetin ortaya çıkış hikayesinde Ferda’nın çaresiz kalmasını konu alacak gibi görünüyor.

Cinayet gecesinin özellikle görüntülerin Hacer’in eline geçmesi konusunda da köşeye sıkışma durumu karşımıza çıkıyor. Bu yüzden de Akrep’in yeni bölümünde de kozlar masaya sürülecek gibi görünüyor. Bu yüzden sırlar kimseye söylenmiyor ve herkes için detaylı ve beklenti odaklı bir çalışma ile karşılaşmış oluyoruz. Hemen hemen hepimiz için daha rahat, daha yenilikçi ve profesyonel bir dilde hizmet kullanabilir ve kendinizle ilgili seçenekleri de bu süreçlerde ön plana çıkarmış olabiliyoruz.

Cinayete engel olamayan Perihan için de büyük bir hayal kırıklığı durumu yaşanıyor. Bu durumlarla ilgili yeni itiraflara ve benzeri durumlara hazır olmanızı öneriyoruz.