MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-03-2021 11:24   Güncelleme : 26-03-2021 11:24

Alev Alev'de Dengeler Değişti! Cemre Harekete Geçti

Büyük bir ilgiyle takip edilen Alev Alev dün akşam yayınlanan bölümü ile nefesleri kesti. İlk bölümden itibaren Çelebi’ye karşı savaş veren Cemre yeni bir yola girdi. Ömer ve Rüya İlişkisi kopma noktasına gelirken İskender Bülent’e karşı Çiçek’in yanında durdu. Tarafların yer değiştirdiği bölüm final sahnesi ile büyük merak konusu oldu.

Alev Alev'de Dengeler Değişti! Cemre Harekete Geçti

Show TV ekranlarında her hafta perşembe akşamları saat 20.00’de hayranları ile buluşan Alev Alev dizisi öenmli gelişmelerin yer aldığı 20. bölümü ile dün akşam seyirciyi ekrana kilitledi. Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş ve Zuhal Olcay gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi alev alev yanmaya devam ediyor. Kadınların güçlü mücadelesini konu edinen dizide dün akşam yayınlanan bölüm ile dengeler değişti. Cemre Çelebi ile mücadele etmenin yolunu bulurken, Ozan ile Cemre’yi bir arada gören Çelebi’nin ne tepki vereceği büyük merak konusu oldu.

Yangın Devam Ediyor

Son çare eve dönerek Çelebi ile yeni bir mücadeleye başlayan Cemre, Tomris’ten aldığı bilgi ile Çelebi’yi durdurmanın yolunu bulur. Çelebi’ye ilaç vermeye başlayan Cemre, Ozan’ın istediği bilgilere ulaşmak, adımlarını gizlice atması gerektiğinin farkındadır. Cemre’nin kabullenmiş gibi görünmesini iyi değerlendiren Çelebi, Cemre’yi kontrolü altına alır. Ozan’ın mesajı üzerine mahalleye giden Cemre, birlikte olamayacaklarını söylerken Ozan’a onu sevdiğini söyler. Cemre’nin yokluğunu fark eden Çelebi Ozan ve Cemre’yi bir arada bulur.

İlişkilerde Ateş Bacayı Sardı

Ömer’in Rüya’nın ilişkilerindeki gerginlik, Ömer’in Rüya’nın iş arkadaşını hastanelik etmesi ile başka bir boyuta taşınırken Ömer’den bir evlenme teklifi geldi. Ali ile gitmeyi kabul etmeyen Çiçek Atlas’ı korumak için Bülent ile mücadele ederken İskender’den yardım istedi. Çiçek’e yardım etmek için şirketi tehlikeye atarak Bülent’in istediği parayı getiren İskender, fark etmeden Çiçek’e aşık oldu.

Yeni Bölüm Heyecanla Bekleniyor

İlgi çekici senaryosu ile kendine hayran bırakan dizi gelecek hafta yayınlanacak bölümü ile merak konusu oldu. Final sahnesinde Ozan ve Cemre’yi bir arada gören Çelebi’nin yeni hamlesi beklenirken, Rüya’nın Ömer’e cevabı da hayranları tarafından merak ediliyor.