MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-03-2021 16:08   Güncelleme : 20-03-2021 16:08

Ali Sunal Koronavirüsünden Hastaneye Kaldırıldı

Geçtiğimiz haftalarda kardeşi Ezo Sunal ile Koronavirüse yakalandığı açıklanan Ali Sunal, nefes alma problemi ile hastaneye kaldırılmıştı. Bunun üzerine kız kardeşi Ezo Sunal tedavisini evde görürken, abisi Ali Sunal hakkında net bir bilgi verilmediği ortaya çıktı.

Ali Sunal Koronavirüsünden Hastaneye Kaldırıldı

Ali Sunal Koronavirüsünden Hastaneye Kaldırıldı

Geçtiğimiz haftalarda kardeşi Ezo Sunal ile Koronavirüse yakalandığı açıklanan Ali Sunal, nefes alma problemi ile hastaneye kaldırılmıştı. Bunun üzerine kız kardeşi Ezo Sunal tedavisini evde görürken, abisi Ali Sunal hakkında net bir bilgi verilmediği ortaya çıktı. 43 yaşında ki Ali Sunal’ın geçtiğimiz haftalarda kayınpederi ve kayınvalidesi de koronavirüse yakalanmıştı.

 

Nefes Probleminden Hastaneye Kaldırıldı

Türk sinemasının adını altın harfler ile yazdıran büyük usta Kemal Sunal’ın çocukları Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal geçtiğimiz hafta korona virüsüne yakalandığı haberi yayıldı.  Ezo Sunal’ın 20 gün önce bebeği dünyaya gelmişti. Ezo sunal evde tedavi görürken abisinden de üzücü haber geldi.

Ezo Sunal’dan sonra abisi Ali Sunal korona virüsüne yakalandığı belirlendi. Nefes alamama probleminden dolayı hastaneye kaldırılan Ali Sunalın durumunu hakkında bir bilgi yapılmıyor. 43 yaşındaki Ali Sunal kaldırıldığı hastanede tedavi gördüğü haberi basına yansıdı. Öte yandan kız kardeşi Ezo Sunal abisi hakkında sürekli bilgi aldığı ortaya çıktı. Öte yandan Ali Sunal’ın eşi ikinci çocuklarına hamiledir. Eşi Nazlı Kurbanzade’nin de korona virüsüne yakalanıp yakalanmadığı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ali Sunal’ın sağlık durumunun sır gibi saklandığı alınan haberler arasında yer alıyor.

Ömer Öztüyen ile evli olan Ezo Sunal’ın geçtiğimiz günlerde kızı Nova’yı kucağına almıştı. Ezo Sunal, kızı Nova’nın doğumundan kısa süre sonra Korona virüse yakalanan Ezo Sunal ilk kez ebeveyn olarak, heyecanını abisi aynı duygular içerisinde paylaştı. Abisi Ali Sunal ikinci defa baba olmaya hazırlanırken testinin pozitif çıkmasından dolayı hastaneye kaldırıldı. 

Ali Sunal’ın Kayınvalidesi ve Kayınpederi de Korona Virüsü Oldu

Ali Sunal’ın kayınvalidesi Şehnaz Kurbanzade ve kayınbabası Bülent Kurbanzade korona virüsüne yakalandığı ortaya çıktı. 20128 yılında nikah masasına oturan Ali Sunal’ın eşi Nazlı Kurbanzade Avukattır. Geçtiğimiz günlerde ikinci defa baba olacağının müjdeli haberini duyurmuştu. Sosyal medya hesabından eşi ve çocuğu ile paylaştığı fotoğrafta ’’dördüncüyü bulunuz’’ notu ile ikinci kez hamile olduğunu açıklamışlardı. 2000 yılında aramızdan ayrılan büyük Usta Kemal Sunal’ın Doğum yıldönümünde oğlu Ali Sunal, babasının doğum gününü kutlamıştı.