MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-03-2021 22:05   Güncelleme : 13-03-2021 22:05

Ali Sunal ve Ezo Sunal Koronavirüse Yakalandı

Ezo Sunal ve Ali Sunal, Dünyayı kasıp kavuran ve etkisi altına alan koronavirüs salgınlıkları artış gösteren virüse yakalandı. 10 gün önce bebeğini kucağına alan Ezo Sunal’ın ardından abisi olan Ali Sunal’da koronavirüse yakalanmış durumda.

Ali Sunal ve Ezo Sunal Koronavirüse Yakalandı

Ali Sunal ve Ezo Sunal Koronavirüse Yakalandı

 Ezo Sunal ve Ali Sunal, Dünyayı kasıp kavuran ve etkisi altına alan koronavirüs salgınlıkları artış gösteren virüse yakalandı. 10 gün önce bebeğini kucağına alan Ezo Sunal’ın ardından abisi olan Ali Sunal’da koronavirüse yakalanmış durumda. Şu zamanlarda ise ikinci kez baba olmaya hazırlanan Ali Sunal’ın kayınvalidesi Şehnaz Kurbanzade ve kayınpederi Bülent Kurbanzade de virüse yakalanmıştı. Fakat ünlü isimlerden henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Ezo Sunal 10 Gün Önce Doğum Yapmıştı                   

 Ezo Sunal, daha 10 gün önce yaptığı doğumda kızı Nova’yı dünyaya sağlıklı bir şekilde getirmişti. Hayatında ilk kez dayı olmanın sevinciyle yanıp tutuşan Ali Sunal, yeğeni için hazırlanmış olan kapı süsünü sosyal medyada paylaşarak “Ailemize hoş geldin canım Nova güzelim Nova” sözlerini eklemişti. Bunun ardından Gül Sunal ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda rahmetli Kemal Sunal’a seslenerek şu kelimeleri kullandı: “Kemal bir kız torunumuz daha oldu. Adı Nova… Manası Parlayan yıldız. İnşallah ışıl ışıl bir hayatı olsun” dedi.

Bir kız çocuğu olan Ali Sunal ise geçtiğimi günlerde yaptığı açıklamalarda ikinci bir bebeklerini beklediklerini söylemiştir.