MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 15:14   Güncelleme : 27-03-2021 15:14

Alişan-Buse Varol Çifti Müjdeyi Verdi! Aynı Projede Yer Alacağız

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne- baba olan Alişan –Buse Varol çiftinden hayranlarını sevindiren haber geldi. Doğum günü kutlaması sonrası soruları yanıtlayan çift aynı dizi projesinde yer alacaklarını duyurdu.

Alişan-Buse Varol Çifti Müjdeyi Verdi! Aynı Projede Yer Alacağız

Yeniden anne- baba olmanın heyecanını yaşayan başarılı çift önceki akşam Arnavutköy’de Buse Varol’un 31. yaş günü kutlaması için dostlarıyla bir araya geldi. Kutlama çıkışında merak edilen sorulara cevap veren ikili gelen dizi projelerinden birinde birlikte yer alacaklarının müjdesini verdi. Birlikte yer alacak projeye ilişkin daha fazla detay paylaşmayan ikili güzel geçtiğini belirttikleri doğum gün kutlamasından ayrıldı. Objektiflere birlikte poz veren çift mekandan neşeli ayrıldı.

Projeyle İlgili Detaylar Sürpriz Olsun

Basın mensuplarının “Buse Hanım için gelen bir proje teklifi var mı? ”sorularına cevap veren ikili, dizinin bir yaz dizisi olacağını birlikte yer alacaklarını söyledi. Projeye ilişkin daha fazla detay paylaşmayan çift “Görüşmeler hala devam ediyor. Fazla bir şey sormayın. Geri kalan bilgiler sürpriz olsun” ifadelerini kullandılar. Sevenlerini heyecanlandıran açıklama ile proje merakla beklenilmeye başladı.

Alişan, Varol’un 31. Yaşını Romantik Bir Paylaşım İle Kutladı

Projelerin yanı sıra güzel ilişkileri ile gündemde olan Alişan- Buse Varol çiftinden romantik bir paylaşım daha geldi. Alişan çocukları Burak ile Eliz’in annesi Varol’un 31. yaş gününü sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı romantik paylaşım ile kutladı. İkilinin nişan gününde çekilmiş siyah-beyaz romantik fotoğraflarını takipçileri ile paylaşan Alişan “ Bu fotoğrafın çekildiği gün sen ve bendik. Şimdi sen ben Burak ve Eliz, bir aileyiz artık... Hayatıma kattığın her mutluluk için teşekkür ederim aşkım. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.” İfadelerine yer verdi.

Duygusal Paylaşım Çok sayıda Yorum ve Beğeni Aldı

Alişan’ın romantik paylaşımı takipçilerinden tam not aldı. Çok sayıda beğeni ve yorum almış olan romantik gönderiye Buse Varol’dan yanıt gecikmedi. Eşinin duygusal sözlerine duyarsız kalmayan Buse Varol “Aşkım hayatıma kattığın her şey için çok teşekkür ederim, seni çok seviyorum” ifadeleri ile yorum yaptı.