EKONOMİ
Giriş Tarihi : 01-04-2021 18:06   Güncelleme : 01-04-2021 19:02

Anında Nakit Kredi Sunan Bankalar! Anında Kredi Nasıl Çekilir?

Acil nakit paraya ihtiyacı bulunanlar için çeşitli bankalar tarafından anında nakit kredisi sunuluyor. Bankalar internet ve mobil şubeleri üzerinden şubeye gitmeye gerek kalmadan uygun şartları taşıyan müşteriler için 7 gün 24 saat kredi çekme olanağı veriyorlar. İş Bankası, Akbank ve Garanti Bankası tarafından sunulan anında kredi hizmeti sayesinde 50 bin TL’ye kadar kredilerde kefil istenmeden kredi çekmek mümkün oluyor.

Anında Nakit Kredi Sunan Bankalar! Anında Kredi Nasıl Çekilir?

Kredi kullanmak isteyen müşterilerin ise belirli şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Buna göre aylık düzenli gelir beyan etmeleri ve kredi kullanmak istedikleri bankanın müşterisi olmaları önemli şartlar olarak öne çıkıyor. Bunun yanında müşterilerin kredi notunun da olumlu olması aranan diğer şartlar arasında.

İş Bankası Anında Kredi Nasıl Çekilir?

İş Bankası anında kredi çekmek için banka müşterileri mobil uygulama ya da internet bankacılığını kullanabilirler. Müşterilere özel faiz oranları ile sunulan krediden yararlanmak için mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra Anında Kredi sekmesi seçilerek istenen bilgilerin doldurulması gerekiyor. Açılan sayfada aylık gelir bilgisi de mutlaka belirtiliyor. Bunun yanında çalışma alanı, oturulan evin mülk ya da kira olup olmadığı gibi bilgiler de girildikten sonra başvuru yapılabiliyor. Yüzde 1,40 faiz oranlarından başlayan ve 36 aya varan vade süreleri ile 50 bin TL’ye kadar kredi çekilebiliyor.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ

Akbank Anında Kredi Nasıl Çekilir?

Akbank anında kredi çekmek isteyenler mobil ya da internet şubesini kullanarak 40 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorlar. Bankanın müşterilerine özel olarak tanımlanan faiz oranları ile alınan başvurular, hemen değerlendiriliyor ve sonucun olumlu olması halinde hesaba talep edilen kredi tutarı yatırılıyor. Yüzde 1,50 faiz oranlarından başlayan kredi kullanma imkanı sağlayan banka ayrıca kefil de talep etmiyor. Kredi çekmek için mobil şubeye giriş yaptıktan sonra Şubeye Gitmeden Kredi sekmesinin seçilmesi ve istenen bilgilerin girilmesi gerekiyor.

AKBANK ANINDA KREDİ

Garanti BBVA Hemen Kredi Nasıl Çekilir?

Anında kredi sunan bir diğer banka da Garanti BBVA olarak öne çıkıyor. Banka müşterileri mobil ya da internet şubesi üzerinden herhangi bir kefil talebi olmadan 100 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorlar. Yüzde 1,79 faiz oranları ile 36 ay vade süreli olarak kredi müşterilere sunuluyor. Krediyi kullanmak için sisteme giriş yaptıktan sonra “İhtiyaç Kredisi Kullan” sayfası üzerinden işlemler yapılması gerekiyor.

GARANTİ BBVA HEMEN KREDİ