EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-04-2021 10:00   Güncelleme : 19-04-2021 10:00

Araç Alacaklar Dikkat! Honda 30 Nisan’a Kadar Sıfır Faizli Araç Alım Kredisi Sunuyor!

Nisan 2021’in sonuna kadar Honda Cıvıc Sedan araç modelleri Honda mağazalarında 0,99 faiz oranlı kredi kullanılarak alınabilecek. Kredi, Cıvıc Sedan’ın farklı niteliklere sahip modellerinin tümü için sunuluyor.

Araç Alacaklar Dikkat! Honda 30 Nisan’a Kadar Sıfır Faizli Araç Alım Kredisi Sunuyor!

30 Nisan tarihine kadar Honda satış mağazalarından Honda Cıvıc Sedan model araç almak isteyenler %0,99 faiz oranlı krediden yararlanabilecekler. Banka araç kredilerinden daha avantajlı koşullardan yararlanarak araç alımı yapabilmek mümkün hale geliyor. Kredi 1.6L Executive ECO otomotik, 1.5L VTEC turbo Elegance benzinli otomatik, 1.5L VTEC Turbo Executive benzinli otomatik modellerde geçerli olacak.

Honda Sıfır Araç Alım Kredisinin Detayları

Farklı serilerdeki Honda Cıvıc Sedan araç alımında Honda satış bayileri %0,99 faiz oranlı maksimum 30 bin TL limitli ve 12 ay vadeli krediyi sunuyorlar. Kredinin tahsis ücreti BSMV dahil 157,50 TL olarak açıklandı. Kredinin yıllık maliyet oranı ise %15,2623 olarak belirleniyor. Aylık taksit tutarları 2.697 TL olan kredi sıfır araç alımında avantaj sunuyor.

Honda Cıvıc Sedan Elegance Kampanyaya Dahil!

Nisan ayında %0,99 faizli kredisi Honda satış bayilerinden talep ederek alınabilen 2021 model Honda Cıvıc Sedan Elegance şık tasarımı ile öne çıkan araçlar arasında yer alıyor. 7 inç dokunmatik multi medya ekrana, alüminyum alaşımlı jantlara, Led ön farlara sahip araç, tercih edilmesi halinde açılabilir cam tavanlı şekilde satın alınabiliyor. Açılabilir cam tabanlı serilerde de kredi kampanyasından yararlanılması mümkün kılınıyor.

Honda Cıvıc Executive Kampanyada Var!

Honda Cıvıc Sedan’ın kampanyaya dahil olan Executive modelinde anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi yer alıyor. Araçta, sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği, çift bölgeli otomatik klima gibi lüks detaylara da yer verilmiş. 17’’ alüminyum alaşımlı jant kullanılan araç, arktik beyaz, bordo, lacivert, siyah ve beyaz modeller arasından seçilebiliyor.

Honda Cıvıc Dream Kampanyası

Kampanya kapsamına dahil edilen Honda Cıvıc Sedan Dream model ise çarpıcı tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor. 30 bin TL kredi kullanımı sayesinde daha avantajlı koşullarla alınabilecek model, ışığa duyarlı otomatik yan farlarla tasarlanmış. 5 inç multi medya ekran, elektrikli park freni araçta yer alan diğer donanımlar olarak açıklandı.