MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-04-2021 10:03   Güncelleme : 06-04-2021 10:03

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Estetik Ameliyat mı Oldu?

Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve kadrosunda önemli değişimler yaşamayarak izleyiciler ile bir tür gönül bağı kurmuş olan Arka Sokaklar dizisinin Zeliş karakterini canlandıran Yüsra Geyik özellikle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Geyik’in görünüşü nedeniyle takipçileri estetik ameliyat olup olmadığını merak ediyorlar.

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Estetik Ameliyat mı Oldu?

10 yılı aşkın bir süredir Arka Sokaklar isimli dizide Zeliş karakterini oynayan Yüsra Geyik, dizinin ilk başlarında henüz küçük bir çocuk karaktere hayat veriyordu. Zaman geçtikçe çocukluktan çıkarak yetişkin bir kadın olan Yüsra Geyik özellikle sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çekiyor.

O Artık Küçük Zeliş Değil

Arka Sokaklar dizisinde karakter Hüsnü Çoban’ın kızı olan Zeliş’i canlandıran Yüsra Geyik, dizinin başlangıcında küçük bir çocuk karakteri canlandırıyordu. Ancak aradan geçen zaman yüzünden Geyik artık yetişkin bir kadın oldu ve hem canlandırdığı karakter hem de kendisi değişti. Yaşının ilerlemesi yüzünden güzelliğine güzellik katmış olan Geyik özellikle sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlar ile büyük beğeni topluyor. Ünlü sosyal medya uygulaması olan Instagram’da 350 bine yaklaşan takipçisinin bulunduğu Geyik, zaman zaman kendi görüntülerini içeren fotoğrafları takipçileri ile paylaşıyor.

Paylaştığı fotoğraflar çok kısa süreler içerisinde büyük beğeni alırken Geyik’in yıllar içinde yaşadığı değişim ise fotoğrafları görenler tarafından estetik ameliyat olup olmadığına dair soru işaretlerini beraberinde getiriyor. Düzgün fiziği ile dikkat çeken Geyik hakkında sosyal medyada en çok merak edilen konulara yanıtlar arandı.

Hakkında Az Bilinen Gerçekler

Sosyal medya kullanıcıları tarafından Geyik hakkında yapılan araştırmalar sonucunda Geyik’in artık hafızalarda yer ettiği gibi küçük Zeliş olmadığı ortaya çıktı. Geyik, 30 yaşında bulunuyor ve yaşını hiç göstermiyor. Bunun yanında ise estetik ameliyat olup olmadığına yönelik yanıtlar ise yanıtsız kaldı. Geyik tarafından şimdiye kadar estetik ameliyat olup olmadığıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, çoğu sosyal medya kullanıcısı Geyik’in ameliyat olmadığı görüşünü taşıyor. Bazı kullanıcıların diziden hareketle yıl yıl görüntülerini incelediği Geyik’in estetik ameliyat olmadığı anlaşılıyor.