MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-04-2021 10:07   Güncelleme : 12-04-2021 10:01

Ayşegül Çınar'dan Ağır Travma İtirafı Geldi

Geçen günlerde eski sevgilisi hakkında mahkemeye suç duyurusunda bulunarak uzaklaştırma kararı aldıran ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, İstanbul Kuruçeşme’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aracında yapılan kontrol esnasında uyuşturucu madde bulunması sonrasında gözaltına alınan Çınar, daha sonra karakolda verdiği ifadede bu durumu kendisine eski sevgilisinin yaşattığını ve kendisine kumpas kurulduğunu öne sürmüştü.

Ayşegül Çınar'dan Ağır Travma İtirafı Geldi

Daha sonra avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak eski sevgilisi hakkında uzaklaştırma kararı aldıran oyuncu, gazeteciler ile karşılaştığında son zamanlarda yaşadıkları sorunlardan bahsetti. Travmalar yaşadığından bahseden Çınar, her şeye rağmen güçlü kalmaya devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Objektiflere Yakalandı, Açıklamalarda Bulundu

Oyuncu Ayşegül Çınar, aracına uyuşturucu koyduğu gerekçesiyle önceki gün eski sevgilisi hakkında uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu için aldırdığı karar sonrasında objektiflere takılan Çınar, yaşamına dair samimi açıklamalarda bulundu. 22’nci yaş gününü Kuruçeşme’de bir mekanda arkadaşları ile kutlayan Çınar, kutlama sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilere yaptığı açıklamada mahkeme süreci ile yıprandığını ve bu konunun zaten mahkemede olduğu için konuşmak istemediğini belirten Çınar, bu olaydan hareketle tüm yaşamının zorluklar ile geçtiğini belirtti.

Çınar “Genç yaşımda çok ağır travmalara maruz kaldım. Psikolojik olarak bu süreçlerde çok yıprandım ama güçlü bir yanımın olduğunu da fark ettim. Tüm bu yaşanan olaylar karşısında güçlü kalabilmeyi başardım,” dedi.

1 Ay Boyunca Uzaklaştırma Kararı Alındı

Önceki hafta mahkeme tarafından açılan davanın görüşülmesi sonrasında Çınar’ın eski sevgilisi Çalıkoğlu için mahkeme 1 ay süreyle uzaklaştırma kararı almıştı. Davaya konu olan olay ise Çınar’ın sürdüğü aracın Etiler’de polis ekipleri tarafından ihbar üzerine durdurulması ve yapılan araştırmada 20 gram uyuşturucu bulunmasıydı. Uyuşturucu ile yakalandıktan sonra karakola götürülerek ifadesi alınan Çınar, bu durumdan kendisinin haberi olmadığını, uyuşturucu kullanmadığını ve eski sevgilisinin kendisine tuzak kurduğunu öne sürmüştü. Yapılan araştırmalar sonucunda Çınar adli kontrol ile serbest bırakılmıştı. Çınar ise daha sonra avukatı aracılığıyla mahkemeye dilekçe vererek eski sevgilisinin kendisi için bir tehdit oluşturduğunu gerekçe göstererek uzaklaştırma talebi istemişti. Mahkeme geçen hafta Çalıkoğlu hakkında 1 aylık süre ile uzaklaştırma kararına varmıştı.