MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-03-2021 19:04   Güncelleme : 26-03-2021 19:04

Bahar Candan'a Parti Şoku! Saldırının Ardından Hastaneye Kaldırıldı

Katıldığı moda yarışmaları ile adını duyuran Bahar Candan, bu kez üzücü bir olay ile magazin gündemine düştü. Katıldığı partide tanımadığı bir kişi tarafından saldırıya uğrayan Candan, hastanede gördüğü tedavinin ardından taburcu edildi.

Bahar Candan'a Parti Şoku! Saldırının Ardından Hastaneye Kaldırıldı

Yarışmacı olarak katıldığı programlarda hareketleri ve ifadeleri ile dikkat çeken Bahar Candan, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile aktif olarak gündemde yer almaya devam ediyor. Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışması ile ekranlara dönen Bahar Candan’dan kötü haber geldi. Uludağ’da düzenlenen bir partiye katılan Bahar Candan, parti sırasında tanımadığı bir kişi tarafından saldırıya uğradı, yüzüne yara alan Candan hastaneye kaldırıldı.

Yüzüne 10 Dikiş Atıldı

Adının Murat olduğu öğrenilen kişi tarafından katıldığı partide saldırıya uğrayan Bahar Candan, hastaneye kaldırıldı.  Yüzünden kesici bir alet ile yaralandığı belirtilen Candan’ın yanak bölgesine 10 dikiş atıldı. Verilen tedavi ardından durumunun iyi olduğu belirtilen Candan, hastaneden taburcu edildi. Ablası Nihal Candan, kız kardeşini bir an olsun yalnız bırakmadı.

“Kötülüğün Son Bulması Dileğiyle”

Katıldığı partide saldırıya uğraması sonucundan yüzünden yaralanan Bahar Candan’a ait görüntüler ablası Nihal Candan tarafından sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı. Görüntüler ile kesici alet ile yüzünden yaralanan ve yanağına 10 dikiş atılan Candan’ın sağlık durumunun iyi olduğu görüldü. Hastanede tedavi altına alınan kardeşinin yanından hiç ayrılmayan abla Nihal Candan, kardeşinin görüntülerinin yer aldığı paylaşımlarda “merak eden herkese teşekkürler. Gerçekten çok kötü bir gece geçirdik ailecek. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyada kötülüğün son bulması dileğiyle” ifadelerine yer verdi.

Moral Yemeği Abladan Geldi

Kardeşinin hastane görüntülerini paylaşan ve bir an yanından ayrılmayan Nihal Candan, kardeşine destek olmaya devam ediyor. Tedavisinin sona ermesinin ardından hastaneden taburcu edilen Bahar Candan’ı yemeği götüren abla Nihal Candan bu anları da “Moral Yemosu” ifadesi ile sosyal medya hesabından paylaştı. Telefon bağlantısı ile Söylemezsem Olmaz programına katılan Nihal Candan, saldırıyı gerçekleştiren Murat isimli kişinin nöbetçi mahkemeye çıkarıldığını ve işlemlerin devam ettiğini söyledi.