EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-04-2021 18:17   Güncelleme : 12-04-2021 18:17

Bankalardan Bahar Kampanyası, 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredileri

Bankalar bahar aylarına özel ihtiyaç kredisi kampanyalarını açıkladı. Bahar aylarının gelmesi ile beraber nakit ihtiyacı olan vatandaşlara nefes aldıracak kampanyalar duyuruldu. Birçok banka düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Bankalardan Bahar Kampanyası, 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredileri

Ekonomik olarak sıkıntılı geçen bu süreçte vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak için banka kredilerine başvuruda bulunuyor. Vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen kredi türü olan ihtiyaç kredisi seçenekleri ise sürekli olarak takip ediliyor. Bahar aylarının gelmesi ile beraber bankalar yeni ihtiyaç kredisi kampanyalarını açıkladı. Birçok banka avantajlarla dolu ihtiyaç kredileri ile vatandaşın yüzünü güldürdü.

Alternatif Bank, Şekerbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası bahar aylarına özel uzun vadeli, düşük faiz oranları olan kredi seçenekleri sunuyor. Esnek ödeme modelleri ile dikkat çeken bankalar geri ödemede erteleme seçenekleri ile de vatandaşın dikkatini çekti.

Alternatif Bank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Bahar ayına özel yeni kredi kampanyasını duyuran Alternatif Bank, yüzde 1.83’den başlayan faiz oranları ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. 3 ay erteleme seçeneği de sunan banka müşterilerine 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi veriyor.

ALTERNATİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank’tan 100 Bin Liraya Kadar Nakit Destek

Bahar ayına özel kampanya sunan bankalardan biri de Şekerbank oldu. Şimdi alınan kredilerin geri ödemesini temmuz ayında başlatan banka yüzde 1.89’dan başlayan faiz oranları uyguluyor. Acil nakite ihtiyacı olan vatandaşlara büyük kolaylık sağlayan banka, 100 bin liraya kadar kredi veriyor.

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası da bahar kampanyasını duyurdu. Ödemeleri 90 gün erteleme seçeneği sunan İş Bankası, 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Müşterilerine cep bankacılığı ya da internet bankacılığı üzerinden, şubeye gitmeden başvuru yapma seçeneği sunan İş Bankası, 36 ay vade imkanı ile kredi sunuyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası’nda Yüzde 1.89’dan Başlayan Faiz Oranları

Bahar kampanyası ile dikkat çeken diğer banka da Yapı Kredi Bankası oldu. Yüzde 1.89’dan başlayan faiz oranları ile kredi veren banka 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli ödeme seçeneği sunuyor.

YAPI KREDİSİ İHTİYAÇ KREDİSİ