MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 18:08   Güncelleme : 27-03-2021 18:08

Baraj Dizisinde Reytingler Düştü! Final Tarihi Açıklandı

Salı akşamları FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşan Baraj dizisinden üzücü haber geldi. Son haftalarda görülen düşük reytingler dizi final mi yapacak sorularını akla getirdi. İntikam planlarının sık sık yapılmaya başladığı dizinin ne zaman final yapacağı araştırılıyor.

Baraj Dizisinde Reytingler Düştü! Final Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz hafta Salı günü 32. bölümü ile ekrana gelen Baraj son 3 haftadır devam eden düşük reyting oranlarına bir yenisini daha ekledi. İlk olarak hikayenin başladığı barajdan çıkarak İstanbul’a taşınan dizinin hangi gelişmelere gebe olduğu merak edildi. İntikam hırsının doruk zirvesine ulaşan barajda Nehir ile Nazım’ın kavuşup- kavuşamayacağı merak edilen konuların başında yer aldı. Nazım ve Nehir’in içine düştüğü çözülmez gelişmeler dizinin final yapacağına işaret olarak değerlendirildi. Düşük reytingler ile dizinin ne zaman final yapacağı araştırılmaya başlandı.

Baraj, Mayıs Ayında Final Bölümü İle Ekranlara Gelecek

İntikam ve hırs duygularının birbirine karıştığı dizide son noktaya gelindi.  Büyük bir intikam planı ile başlayan aşkın yine intikam planı ile son bulacağı tahmin bekleniyor. Dizinin son bölümde yaşanan gelişmeler ile izleyenleri şaşkınlığa uğratan dizinin mayıs ayında final bölümü ile ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Baraj Dizisinin Son Bölümünde Önemli Gelişmeler Yaşandı

Salı akşamı yine hırs ve intikam dolu yeni bölümü ile ekranlara gelen Baraj, önemli gelişmeler yaşandı. Bahar’ın hamile olduğunu öğrenen Nehir, Nazım’a hamile olduğunu söyledi. Bu sayede Nazım’ı geri kazanmaya çalışan Nehir, yalan söylediğinin anlaşılmaması ve Nazım’ı bir daha kaybetmemek için dolandırıcılık günlerine geri dönmek zorunda kaldı. Hamile olduğunu söyleyerek Nazım’ın yanına yaklaşan Nehir’in gerçekten hamile olmadığını öğrenen Bahar ise beklenmedik bir misafir ile karşı karşıya geldi.

Gelecek Hafta Seyirciyi Hangi Gelişmeler Bekliyor...

Nehir ve Bahar arasında kalan Nazım ne yapacağını bilemez. Mert ile birlikte kafasını dinlemek için uzaklaşan Nazım, ne yapacağına karar vermeye çalışacak.  Nehir ve Bahar’ın yalanları arasında kalan Nazım, bir çıkış yolu arayacak. Nehir dürüstçe konuşmak için Nazım’ın peşine düşerken Azra, herkesten habersiz tehlikeli planlar yapmaya devam edecek. Dizinin 33.bölüm fragmanına Nehir’in alevler içinde kaldığı sahne damga vurdu.