MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-03-2021 22:11   Güncelleme : 14-03-2021 22:11

Berfu Yenenler “Doğum Beklenenden Daha Yakın”

12 Ekim 2020 tarihinde ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklayan Berfu Yenenler’İn paylaştığı fotoğraf 158 bin beğeni almıştı. İkinci çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı.

Berfu Yenenler “Doğum Beklenenden Daha Yakın”

Berfu Yenenler “Doğum Beklenenden Daha Yakın”

12 Ekim 2020 tarihinde ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklayan Berfu Yenenler’İn paylaştığı fotoğraf 158 bin beğeni almıştı. İkinci çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı. Hamilelik sürecinde Instagramda sık sık paylaşımlar yapan Yenenler eşi gibi komik olduğunu belli etti. Şu anda hamileliğinin 37. Haftasında olan Yenenler doğumu bekleniyor. Tüm hamilelik sürecini takipçileri ile paylaşan Yenenler son paylaştığı gönderide birçok insanı güldürmeyi başardı. Eşi Eser Yenenler ile çekildiği fotoğrafta bebekleri Mete’nin ultrason görüntülerini tutan Berfu Yenenler fotoğrafın açıklaması olarak “Mete Emmi ve kocama doğumun beklediğimizden de yakın olması şoku” yazdı.

Berfu Yenenler’in Esprili Paylaşımları

Sosyal medya uygulaması olan Instagramı sık kullanan ve paylaşımlar yapan Berfu Yenenler komik paylaşımları ile dikkat çekmekte. Instagram’da 732 Bin takipçisi bulunan Berfu Yenenler günlük olarak paylaştığı fotoğraflar ve komik açıklamalar ile insanları güldürmekte. Eşi komedyen Eser Yenenler ve oğulları Kuzey ile eğlenceli videolar da paylaşan Yenenler, kısa zamanda sosyal medyada sevilen biri haline geldi.

Son paylaşımında ise bebekleri Mete’nin ultrason görüntülerine “Mete Emmi ve kocama doğumun beklediğimizden de yakın olması şoku” yazdı.

Eser Yenenler 2019 Yılında Evlenmişti

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler uzun süreli sevgililik dönemlerinin ardından evlilik kararı aldı. Eser Yenenler’in evlilik teklifi ettiği yüzüğün boyutu sosyal medya da uzun süre konuşulmuş, ardından Eser Yenenler Berfu Yenenler’i 14 Şubat sevgililer gününde Finlandiya’ya götürerek orada romantik bir evlilik teklifi hazırladı. 2019 yılında Haziran ayında dünya evine giren çiftin Kuzey isimli bir erkek çocukları bulunmakta. Ayrıca Berfu Yenenler şu an da bir erkek bebeğe daha hamile ve bebeklerinin adını Mete olarak açıkladılar.

Berfu Yenenler Kimdir?

Berfu Yenenler 1995 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Berfu Yenenler adını ilk defa 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışması ile duyurmuştu. Miss Turkey yarışmasında başarılı olan Yenenler, yine aynı yıl Miss International yarışmasında da Türkiye’yi temsil etmiştir. Ünlü oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ile yaşadığı ilişkil ile adından söz ettirmişti.