MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2021 10:28   Güncelleme : 03-04-2021 10:28

Bergüzar Korel Dizi Çekimlerine Ara Verdi, Üçüncü Çocuğuna Hamile!

Yakın zamanda hakkında sosyal medya kullanımı yüzünden açılan soruşturma ile gündeme gelen Bergüzar Korel, dün Instagram hesabından bir açıklama yaparak dizi çekimlerine bir süre ara vermek zorunda kaldığını belirtti. Korel bu kararın ise üçüncü çocuğuna hamile olduğu gerekçesi ile alındığını belirtti. Ünlü oyuncu Halit Ergenç ile evli olan Korel böylece yeni rol alacağı dizinin çekimlerine de henüz dizi yayınlanmadan ara verilmiş oldu.

Bergüzar Korel Dizi Çekimlerine Ara Verdi, Üçüncü Çocuğuna Hamile!

Yaklaşık 3 yıldır televizyon yapımlarında görülmeyen Korel, uzun bir süre sonra Kanlı Yayın isimli dizi ile izleyicilerle buluşacaktı. Dizide canlandıracağı Neslihan karakteri ile tekrar setlere dönmüş olacak ünlü isim ise diziye beklenmedik bir durum ile ara vermiş oldu.

“Hamile Olduğumu Bir Anda Öğrendim”

Geçen yıl ikinci çocuğunu dünyaya getiren Korel, dizinin çekimlerine üçüncü hamileliği yüzünden ara verildiğini sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyu ile paylaştı. Hesabından yaptığı paylaşımlarda Korel şu ifadelere yer verdi: “Ekranlardan uzak kalmış olduğum 3 yılın sonunda tekrar setlere dönmek bana çok iyi gelmişti. Beni çok heyecanlandıran, yaratıcılık tarafında olduğum ve aylardır değerli bir ekip ile hazırlamaya çalıştığımı Kanlı Yayın adlı dizi için sete çıkmaya hazırlanırken bugün çok şaşırtıcı bir sürpriz ile karşı karşıya kaldım ve hamile olduğumu bir anda öğrendim,” dedi.

Açıklamalarına Korel şöyle devam etti: “Hamile olmam temelde projeye devam etmem için herhangi bir engel taşımıyorken artan virüs vakaları yüzünden çekimlerin ileri bir tarihe ertelenmesi gerekti. Ancak ileri tarihte fiziksel olarak aynı olmayacağım için çalışmakta olduğumuz işi de hamileliğim yüzünden erteleme kararı aldık.”

“Benim İçin Hiç Kolay Değil”

Korel diziye ara vermenin kendisi için hiç kolay olmadığını söyledi: “Bir yandan küçük bebeğim bir yandan da çok kıymetli insanlar ile büyük emek vererek üzerinde çalışmakta olduğum projeye veda etmek benim için hiç kolay olmadı. Tüm bu süreç kapsamında harika insanlar ile çalıştım. Başta yönetmenimiz Can Ulkay olmak üzere Ahmet Kayımtu, Selim Erkul gibi değerli isimlere teşekkür ediyor, tekrar sağlıklı günlerde tekrar karşı karşıya gelmeyi umuyorum,” dedi.