MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-04-2021 14:07   Güncelleme : 06-04-2021 14:07

Berna Laçin ile Alişan Arasında Kavga Çıktı

Ünlü oyuncu Berna Laçin ile ünlü şarkıcı Alişan arasında kavga yaşandı. Laçin, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda basın kartı olduğu gerekçesiyle korona virüs aşısı olduğunu belirtti. 50 yaşında olan Laçin’e basın kartı gerekçesiyle aşı yaptırmasına sosyal medyadan ise tepki geldi. Sosyal medyadan gelen tepkilere ünlü şarkıcı Alişan da katıldı ve duruma tepki gösterdi. Laçin’in yanıtı ise sert oldu.

Berna Laçin ile Alişan Arasında Kavga Çıktı

Oyuncu Berna Laçin dün sosyal medya hesabından korona virüs aşısı olduğunu belirten paylaşımda bulundu. BionTech aşısı olan ünlü oyuncuya ise kimi takipçilerinden nasıl aşı olduğuna dair sorular yöneltildi. Laçin ise basın kartına sahip olduğu için aşı olduğunu ifade etti.

Aşı Olması Tepki Çekti

Sosyal medya hesabından aşı oluşuna dair açıklamalar yapan Laçin eleştirilerin odağı haline geldi. Takipçilerinin sıranın kendisine nasıl geldiğini merak etmesi üzerine Laçin, sorulara “Arkadaşlar 212’liyim ben. Yani basın çalışanı kartı olanlara tanımlanmış bir aşı oldum. Ayrıca aşımı başkalarına devredebileceğime yönelik sorduğum soruya da olumsuz yanıtı aldım, bu da bilginize,” şeklinde yanıt verdi.

Ancak eleştiri yapanlar arasında ünlü şarkıcı Alişan da bulundu. Alişan, Laçin’e şu ifadeleri yöneltti: “Ben aylar önce test aşamasında gönüllü olduğumda, anneniz sizin sormuştu ya ‘Alişan nasıl aşı oldu?’ diye. Siz aşı olduğunuzda da anneniz size sordu mu ‘Kızım ne zaman gazeteci oldun?’ diye Berna hanım,” dedi.

“Bana Devlet Verdi”

Alişan’ın bu tepkisi üzerine tepki gösteren Berna Laçin’in yanıtı ise gecikmedi. Laçin, Alişan’ın gönderdiği mesajı alıntılayarak “Benimle yatıp kalkıyor. Çok tontiş gerçekten. Annem sormadı çünkü okur yazar birisidir kendisi. Gazete okur, benim de yıllardır çıkan köşe yazılarımı okur. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduktan sonra kartı bana resmi olarak devlet verdi. Yani sizin çevrenizde olduğu gibi bir durum yok,” dedi.

Laçin’in bu ifadeleri kimi takipçileri tarafından beğenilirken kimi takipçileri de üslubu yüzünden Laçin’i kınadı. Laçin’in son olarak ise 23 Ocak 2020 tarihinde bir gazetede köşe yazısı çıktı. Alişan ise bu yanıta herhangi bir cevap vermedi.