GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2021 15:12   Güncelleme : 26-03-2021 15:12

BİM 26 Mart Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Elektronikten Züccaciye'ye Yüzlerce Ürün Uygun Fiyatlarla BİM'de!

Sunduğu uygun fiyatlar ile çok tercih edilen zincir marketlerden olan BİM, aktüel ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. 26 mart aktüel ürünler kataloğunu yayınlayan BİM’de elektronikten züccaciyeye, ev tekstilinden spor malzemelerine kadar birçok ürün raflarda yerini alacak.

BİM 26 Mart Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Elektronikten Züccaciye'ye Yüzlerce Ürün Uygun Fiyatlarla BİM'de!

Kaliteyi müşterileri le buluşturan BİM, aktüel ürün günleri ile ürün çeşitliliği ve güvenilir hizmeti ile vatandaşlarına keyifli bir alışveriş turu yaşatmaya devam ediyor. 26 mart aktüel ürünler kataloğunu yayınlayan BİM elektronikten züccaciyeye, ev tekstilinden spor malzemelerine kadar bir çok ürün uygun fiyatlarla 26 mart tarihinden itibaren raflarda yer alacak. İndirim kapsamında yer alacak ürünler yeni yayınlanan ürünler kataloğunda yer aldı.

Bim 26 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Müşterinin ihtiyacına yönelik alışveriş imkânı sunan ve uygun fiyat politikaları ile çok tercih edilen BİM marketler zincirinin hemen hemen her hafta düzenlediği aktüel ürünler kampanyası müşterileri tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ev tekstilinden, spor malzemelerine, elektrikli ev aletlerinden zücaciyeye kadar birçok ürün üzerinde inanılmaz indirimler müşterilerini bekliyor.

Bu Hafta Bim Aktüel Kataloğunda…

Vatandaşlar tarafından incelenmeye başlayan aktüel ürünler kataloğunda birbirinden kullanışlı ürünler kampanya dâhilinde bulunacak. Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğunda Dijutsi marka Smart televizyon, Kumtel Mini Fırın, Fakir Sport Blender ile elektrikli erkek bakım setleri elektronik araç raflarında yer bulacak. Mutfak gereçlerinde tek fiyat silikonlu ürünler ile birlikte sürahi çeşitleri ve kahve yanı su bardağı çeşitleri uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Kullanışlı maşa çeşitleri ile ABS valiz çeşitleri mağazalarda yer alacak. Spor meraklısı müşteriler için katlanabilir egzersiz matı, yoga ve pilates matı, pilates topu, boks torbası ve dart setleri alıcısı ile buluşacak.

Ürün Çeşitliliği Kalite İle Buluşuyor

26 mart BİM aktüel ürünler kataloğunda birbirinden güzel ve kullanışlı ev araç gereçleri arasında yer alan battaniyeler, mini fırınlar ve televizyon çeşitleri alıcılar tarafından dikkat çekecek. Kişisel bakım araçları ile uygun fiyatlı teknolojik aletler BİM mağazalarındaki raflarda yerini alacak.