MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-02-2021 14:05   Güncelleme : 13-02-2021 14:05

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölümde Neler Oldu? Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

ATV Ekranlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölümüyle ekranlara geldi. Diziye veda eden isimlerin dışında dizinin yeni bölümünde yaşanacak olaylar merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? sorusu seyirci tarafından sorulmaya başlandı. İşte, detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölümde Neler Oldu? Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölümüyle ekrana gelecek. Dizide Züleyha ve Yılmaz'ın imkansız olan aşkı konu edinilmektedir. Dizide yeni bölümün detayları merak edilmektedir. Dizi severlerin ilk bölümünden itibaren ilgiyle izledikleri Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özetini ve yeni bölüm fragmanını yazımızda bulabilirsiniz. 

Bir Zamanlar Çukurova geçtiğimiz perşembe günü 83. bölümüyle yayınlandı. İhtiras ve zorlukların bir arada olduğu bazı zorlukları konu edinen dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu bulunmaktadır. Dizide Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi isimler rol almaktadır. 

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölümde Neler Yaşandı? 

Dizide Hünkar Yaman adına yapılacak yaz kampı inşaatından çıkan paralar kepçeden savrulunca herkes şaşırır. Rüyaları gerçek olan Gaffur, cebini doldurmaya çalışırken, arazileri kontrol eden Behice, kendini ortaya atarak parayı toplamaya başlar. Paralar için tutanak tutulurken, Behice oradan uzaklaştırılır. Behice paranın peşini bırakmayacaktır. Fakat Behice için işler tamamen tersine dönmüştür. Attığı her adımda yaşanan olaylar değişmektedir. Geceyi bir arada geçiren Ümit ve Demir'in midesinde kelebekler uçuşmaktadır. Fakat arazide yer alan para ve ofise bırakılan mektup, Züleyha ve Demir'in gündemini meşgul edecektir. 

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. 18 Şubat 2021 günü ATV ekranlarında saat 20.00 da yayınlanacak olan dizinin fragmanı yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Bizi takipte kalın.