MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-03-2021 10:23   Güncelleme : 25-03-2021 10:23

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Milyonlara Haykırdı: Çok Özledim!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile seyircisiyle buluşan Selin Yeninci tedavisi ardından sete geri döndü. Önlemlere rağmen koronavirüse yakalanan güzel oyuncu, hastanede gördüğü tedavi sonrası hayranlarına güzel haber verdi.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Milyonlara Haykırdı: Çok Özledim!

Perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile gündeme gelmeye başlayan Selin Yeninci’den iyi haber geldi. Canlandırdığı Saniye rolü ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu koronavirüse yakalanması nedeniyle karantinaya alınmış ve sete ara vermek zorunda kalmıştı. Tedavi ve karantina süresi sona eren oyuncudan iyi haber geldi. Yaptığı paylaşım ile hayranlarına ulaşan Yeninci, dizisinin setine geri döndü.

Instagram Hesabından Duyurdu

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de yoğun olarak yaşanan koronavirüs salgınına yakalanan ünlüler arasına katılan Selin Yeninci, sevenlerini korkutmuştu. Dizi çekimleri nedeniyle Adana’da bulunan Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci, alınan tüm önlemlere rağmen koronavirüse yakalanmıştı. Evde başlayan tedavisi ile karantina sürecine devam eden Yeninci, daha sonra hastaneye kaldırılmıştı. Yeninci, bir süredir paylaşım yapmadığı İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile iyi olduğunun haberini verdi. Yaptığı paylaşımda “ Herkes iyi mi? Özledim sizi” ifadeleri ile hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Güzel Oyuncu Hastaneye Kaldırılmıştı

Hayat verdiği Saniye rolü ile hafızalara kazanan Selin Yeninci, koronavirüse yakalandığı haberi üzerine sevenlerini üzmüştü. Haberin üzerine karantina ve tedavi süreci başlayan güzel oyuncu ilk tedavisini evde aldı. Karantina süreci devam ederken durumunun ağırlaşması ile hastaneye kaldırılan güzel oyuncu sevenlerini korkuttu. Set ortamında alınan önlemlere rağmen virüsten korunamayan Yeninci, ağır geçirdiği hastalığını atlattı ve güzel haberi takipçileri ile paylaştı.

Selin Yeninci Kimdir?

16 Ocak 1988, İstanbul doğulu olan başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimini başarılı şekilde bitirdi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Saniye karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu kariyerine Don Juan’ın Gecesi gibi profesyonel oyunlar ile başladı. Güzel oyuncu tedavi ve karantina sürecinin sona ermesiyle dizisinin setine geri dönerek, Saniye karakterine hayat vermeye devam edecek. Sete dönüş haberi sevenlerini de mutlu etti.