MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-02-2021 14:44   Güncelleme : 10-02-2021 14:44

Börü ekranlara dönüyor! O Diziye büyük rakip geliyor

Geçtiğimiz yıllarda kısıtlı bölüm sayısıyla yayınlanmış ve final sezonu sinemalarda yayınlanmış olan Börü ilgiyle takip edilmiş ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Netflix dizileri arasında da yer alan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Börü’den yeni haber geldi.

Börü ekranlara dönüyor! O Diziye büyük rakip geliyor

Geçtiğimiz yıllarda kısıtlı bölüm sayısıyla yayınlanmış ve final sezonu sinemalarda yayınlanmış olan Börü ilgiyle takip edilmiş ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Netflix dizileri arasında da yer alan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Börü’den yeni haber geldi. Börü dizisi yeniden televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanıyor.

YENİ SENARYO İLE GÜNDEMİ SARSACAK

İsmiyle bile gündemi sarsmaya yeten Börü dizisi yeni bir senaryo ve yeni dinamiklerle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Değişikliklerin olumsuz yönde sonuç vereceğini düşünenler olsa da, dizi eski temposundan bir şey kaybetmeyecektir.

BÖRÜ 2039 SENARYOSU

Börü dizisi ilk sezonunda 2039 yılını anlatıyor. “Börü 2039” adıyla yayına başlayacak olan dizi “2039 yılında dünyanın çok değiştiği ve tehlikeli olan teknolojinin dünyaya hüküm sürdüğü ve yeni dünyanın büyük bir güvenlik sorunu olduğu, dünyanın savaşa girmek üzere olduğu bir dönemde yaşanan mücadele” konu alınacak.

Dizinin çok kısa zamanda dijitalde dizi ve film platformu olan BluTv’de yayınlanması bekleniyor. Dizi henüz yayınlanmadan hayran kitlesi sabırsızlanmaya başladı. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte Savaşçı dizisine rakip olabilir ve Savaşcı dizisinin reytinglerini düşürebilir.