GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2021 18:47   Güncelleme : 14-03-2021 18:47

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor! Dizi İle Alakalı Merak Edilenler

Kanal D ekranlarında çok iddialı denilebilecek yeni bir dizi yayına girecek. Camdaki Kız isimli dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve merak uyandırdı. İşte tüm detaylar...

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor! Dizi İle Alakalı Merak Edilenler

Kanal D ekranlarında çok iddialı denilebilecek yeni bir dizi yayına girecek. Camdaki Kız isimli dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve merak uyandırdı. Dizi hakkında detaylar yavaş yavaş netleşmeye başladı. Camdaki Kız isimli diziyi merak edenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de dizinin nerede çekildiği ile ilgili bilgilerdir. Peki, Camdaki Kız dizisi nerede çekildi?

Son zamanlarda kitapları çok büyük ilgi gören ve kitaplarının içinde yer alan hikayelerden diziler içim ilham kaynağı olan Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun yazdığı bir kitap daha dizi haline geliyor. Yazarın Camdaki Kız isimli romanı aynı isimle dizi olacak.

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun yazdığı Camdaki Kız romanı da dizi oldu. Dizi ile aynı adı taşıyan Camdaki Kız romanından ilham alınarak senaryolaştırılan dizi hakkında yeni detaylar da netleşmeye başladı. Camdaki Kız dizisi ile ilgili en çok merak konusu olan ise dizinin çekildiği yer oldu.
Camdaki Kız dizisi çok yakın bir zamanda Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizi ile ilgili detaylı bilgiler daha açıklanmadı. Dizi ile ilgili sadece bir fragmanı yayınlandı.
 
Yayınlanan bu fragmanda dizinin başrol oyuncusu olan Burcu Biricik, Taksim İstiklal caddesinde bir cam fanusunun içinde görülüyor. Buradan da anlaşıldığı gibi dizinin hikayesinin İstanbul'da geçeceği düşünülüyor. Camdaki Kız dizisinin esin kaynağı olan hikaye de İstanbul'da geçmektedir.