MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 10:58   Güncelleme : 27-03-2021 10:58

Camdaki Kız'dan 2. Fragman Geldi! Yayın Tarihi Dikkat Çekti

Yayınlanan ilk fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken Camdaki Kız dizisinden ikinci fragman geldi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan dizinin 1 nisan tarihinde ekranlara gelmesi beklenirken, yayınlanan ikinci fragmanda yayın tarihinin 8 nisan olarak değiştirildiği dikkatlerden kaçmadı.

Camdaki Kız'dan 2. Fragman Geldi! Yayın Tarihi Dikkat Çekti

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan dizinin yayın tarihi 1 nisan olarak belirlenmişti. Yayınlanan ilk fragman ile büyük merak konusu haline gelen diziye ilişkin kötü haber geldi. Henüz ekrana gelmeyen dizinin yayın tarihinin ileriye atıldığı yayınlanan ikinci fragman ile gözler önüne serildi. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizi ilk kez 8 nisanda Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Bir Gülseren Budayıcıoğlu Eseri

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, eserleri ile hayatlara dokunmaya devam ediyor. Psikiyatr olan Budayıcıoğlu’nun hastaları sayesinde deneyimlediği hayatların öyküsünü ortaya koyduğu eserlerden birisi olan “Camdaki Kız”  başarılı bir uyarlama ile Kanal D ekranlarına gelecek. Başrollerini Kırmızı Oda dizisindeki uyumları ile dikkatleri çeken Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı dizide Nur Sürer, Selma Ergeç, Devrim Yakut, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi ve Tamer Levent gibi başarılı isimler yer alacak.

İlk Bölümü Büyük Bir Heyecan Yarattı

İlk kez ekranlara gelecek olan Camdaki Kız dizisi başarılı kadrosu ile merak uyandırırken, bölüme ilişkin yayınlanan fotoğraflar ile heyecan ve merak doruk noktasına ulaştı. İzleyenleri derin düşüncelere götürecek olan dizide samimiyeti ve başarısı ile herkes tarafından çok sevilen Nalan’ın hayat hikayesi ve kendini evlilik arifesinde bulduğu Sedat’ın karşılaşmaları ile başlayan karanlık yıllar konu alınacak. Dizi ilk kez 8 nisan tarihinde Kanal D ekranlarına seyirci ile buluşacak.

Burcu Biricik Kimdir?

Son dönemde başarılı oyunculuğu dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu 4 mayıs 1989 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Bornova Belediye Şehir Tiyatrosu’nda stajyer rolü ile oyunculuk kariyerine başlayan Biricik, Muhteşem Yüzyıl, Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi gibi dizilerde rol aldı. Hayat Şarkısı adlı dizide başrol oynayan Biricik, Çiçero filminde de Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı.