MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-04-2021 08:33   Güncelleme : 06-04-2021 08:33

Can Yaman ve Diletta Leotta Aşkı Tüm Hızıyla Sürüyor

Magazin dünyasında özellikle son dönemlerde yaşanan aşk haberleri gündemdeki yerini koruyor. Ünlü oyuncu Can Yaman’ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile yaşadığı aşk tüm hızıyla devam ediyor. Çiftin bir araya gelmesine öncelikle “reklam birlikteliği” denilmesine rağmen çiftin sosyal medya hesaplarından yayınlanan fotoğraflar bunun tersini gösteriyor.

Can Yaman ve Diletta Leotta Aşkı Tüm Hızıyla Sürüyor

Yaşadıkları romantik ve mutluluk dolu anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Can Yaman ve Diletta Leotta ilişkisi bu sayede gerçek olduğu anlaşıldı. Yaman, sevgilisi ile daha çok beraber olmak için İtalya’ya taşındı.

Evlilik Teklifine Evet Yanıtı Aldı

Ünlü oyuncu Can Yaman özellikle İtalya’daki kadınların gözdesi konumunda. Daha önce pek çok kez İtalyan televizyonlarında ekrana çıkan Yaman, İtalyan kadınların büyük ilgisini çekmişti. Son olarak ünlü İtalyan sunucu Diletta Leotta ile aşk yaşadığı iddia edilen Yaman’a bazı kesimler tarafından “reklam ortaklığı” sözleri yöneltilmişti. Ancak yaşanan gelişmeler Can Yaman ve Diletta Leotta çiftinin mutlu bir birliktelikleri olduğunu ortaya koydu. Sevgilisi için evlilik teklifinde bulunan Yaman, sevgilisinden ise evet yanıtı almayı başardı. Bunun ardından hem sevgilisi ile zaman geçirmek hem de düğün hazırlıklarını yapmak için İtalya’ya taşınan Yaman, sevgilisi ile çektirdiği fotoğrafları da sosyal medya hesabından yayınladı. Çiftin mutluluk dolu anları çok kısa süre içerisinde ise takipçiler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Hastalık Sonrasında Sevgilisi ile Buluştu

Öte yandan ünlü eski basketbolcu İbrahim Kutluay bir süredir tedavi gördüğü koronavirüs hastalığını atlatınca, soluğu hemen sevgilisi Edvina Sponza’nın yanında aldı. Arnavutköy sahilinde sevgilisi ile buluşan Kutluay, sevgilisi ile öncelikle hasret giderdi ve daha sonra birlikte kahve içmeye başladılar. Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan Kutluay “Koronayı dün atlatmış bulunuyorum, testim negatif çıktı. Hastalığı zorlanmadan, evde dinlenerek atlattım,” dedi.

Ünlü tiyatro oyuncusu Ferhan Şensoy’un kızı Ferhan Müjgan Şensoy ise önceki gün eşi Cem Öğet ile kameralara takıldı. İlk bebeklerini kucaklarına almak için gün saymakta olan çift yaşadıklarını “Çok mutluyuz, keyfimiz de çok yerinde. Vakti gelince yaşanacak bir duygu olduğunu anladık. Buna gün sayıyoruz,” şeklinde ifade ettiler.