MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-04-2021 11:07   Güncelleme : 17-04-2021 11:07

Cem Yılmaz'dan Demet Akalın Eleştirilerine Yanıt Geldi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki gün İstanbul Etiler’de marketten çıkışı esnasında gazetecilere takıldı. Ünlü komedyen özellikle son gösterisinde Demet Akalın’ın kızı Hira hakkında yapmış olduğu espriye değinerek, böyle bir esprinin olmadığını ve bunu çıkaranların art niyetli olduğunu belirtti. Yılmaz hakkında öne sürülen iddia, son yaptığı gösteride Demet Akalın’ın kızının TikTok’ta 7 bin TL kaybetmesi üzerineydi.

Cem Yılmaz'dan Demet Akalın Eleştirilerine Yanıt Geldi

İddiaya göre Yılmaz gösteri esnasında Akalın’ın kızını kastederek “Benim çocuğum da 6 bin TL kaybetmişti. Allah’tan benimki biraz daha zekiymiş,” dediği iddia edilmişti. Yılmaz, yaptığı açıklamalar ile böyle bir espri yapmadığını ve gösterilerinin bu kadar güncele dayanmadığını belirtti.

Önce Kabul Etmedi Ardından Tepki Gösterdi

Etiler’de bir marketin kapısında görüntülenen ünlü komedyen Cem Yılmaz, gazetecilerin Demet Akalın’ın kızı ile ilgili olarak sorular yöneltmeleri üzerine “Ben öyle bir şey söylemedim, kim diyor bunları?” şeklinde konuştu. Gösterisinde bu türden ifadeler kullandığına dair haberlerin basında yer aldığını belirten gazetecilere ise tepki göstererek “Tamam söyledim, evet,” diyerek uzaklaşan Yılmaz’ın gergin olduğu görüldü.

Yakın zaman önce Demet Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira, ünlü sosyal medya platformu TikTok’ta bir gösteri esnasında annesinin kartından 7 bin TL gönderim yapmıştı. Akalın, durumu kredi kartı ekstresine bakarak fark etmiş ve bu durum üzerine olaya isyan etmişti. Akalın ifadelerinde durumun soygunculuktan farksız olduğunu ve kaç kişinin kim bilir bu durumdan mağdur olduğunu dile getirerek dikkatli olunması gerektiğine işaret etmişti.

Cem Yılmaz’a Yanıt Vermişti

Yaşanan olaylar sonrasında TikTok platformunda pek çok içerik üreticisinin tepkisini çeken Akalın’a mizah içeren yanıtlar verilmiş ve durumunun kendileri ile ilgili olmadığı ifade edilmişti. Bu kapsamda Cem Yılmaz’ın da bir gösterisinde konuyu ele alarak bahsedilen ifadeleri kullandığı öne sürülmüştü. Bu haberler sonrasında ise Akalın, Yılmaz’a tepki göstermiş ve “Yalnız ben parayı geri alarak çoktan Doğu’daki yerlere oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum da kesin. Onun oğlu bilerek almış, benim kızım yanlışlıkla, ne yaptığını bilmeden almış. Arada fark var,” sözlerini kullanarak Yılmaz’ı eleştirmişti.