MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-03-2021 23:15   Güncelleme : 19-03-2021 23:15

Çılgın Sedat Zor Günlerden Geçiyor

Beylikdüzü’ndeki evinde yangın çıkan ve nerdeyse her eşyasını yangında kaybeden şarkıcı Çılgın Sedat, katıldığı bir programda Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği başkanı Candan Erçetin’e sitem etti. Ünlü şarkıcı, “ Siz benden sorumlusunuz, insan en azından merak edip aramalı.

Çılgın Sedat Zor Günlerden Geçiyor

Çılgın Sedat Zor Günlerden Geçiyor

Beylikdüzü’ndeki evinde yangın çıkan ve nerdeyse her eşyasını yangında kaybeden şarkıcı Çılgın Sedat, katıldığı bir programda Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği başkanı Candan Erçetin’e sitem etti. Ünlü şarkıcı, “ Siz benden sorumlusunuz, insan en azından merak edip aramalı. Böyle başkanlık yapacaksanız yapmayın, bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok.” Açıklamasında bulundu. Evinde çıkan yangın sonrasında İBB tarafından davet edildikleri otelde kalan Çılgın Sedat, adeta bomba atılmış kadar bir hasar olduğunu belirtti.

Candan Erçetin’e Sitem Dolu Sözler

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah adlı programa katılan 47 yaşındaki şarkıcı Çılgın Sedat, Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’nin (MSG) başkanı Candan Erçetin’e sitem dolu sözler etti. Zor günler geçirdiği söyleyen şarkıcı 35 yıldır üye olduğunu ve bir kişinin bile bu süreçte onu aramadığını belirtti. Böyle günlerde yardımlaşmanın önemini vurgulayan şarkıcı, sorumlu oldukları insanlara sahip çıkmaları gerektiğini ve böyle başkanlık yapacaklarına hiç yapmamaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

İstifa Etmeleri Gerekiyor

Candan Erçetin ve Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği üyelerini istifaya çağıran Çılgın Sedat, sözlerine şunları ekledi: “ Hadi kurumun başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşına geçmiş olsun demez mi? Buradan sesleniyorum. Mümkün mertebe çok hızlı bir şekilde istifa edin gidin. Böyle yerlerde olmayın. Kime neye faydanız var ?” .  Bu sözlerin ardından herkes Çılgın Sedat’a hak verdi.

Çılgın Sedat Kimdir?

Çılgın Sedat, 1 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslı adı Sedat Kapurtu’dur. Aslen ise Sivaslıdır. Kardeşi Vedat Kapurtu ise profesyonel futbolcu olarak kalecilik yapmaktadır. 4 sene Kadıköy Halk Eğitim merkezinde okuyan Kapurtu, daha sonrasında Şan bölümünde okumaya başlamıştır. 17 yaşında ona hocasının cümbüş hediye etmesinin ardından hocasının ölümü ile sazına küstü. Mükemmel bir müzik kulağına sahip olan Çılgın Sedat bağlama, davul, bateri, klavye ve kanun çalabilmektedir. 2017’de Survivor yarışmasına katılan Çılgın Sedat ünlüler takımında yarışmıştır. Toplamda 4 albüm çıkaran şarkıcı aynı zamanda birçok dizi ve filmde de oynamıştır.