MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-03-2021 11:04   Güncelleme : 30-03-2021 11:04

Çok Güzel Hareketler Oyuncusundan Üzen Haber Geldi! Hastalığı Ne Boyutta?

Ekranların sevilen komedi programı Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu olan Arif Güloğlu’ndan üzücü haber geldi. Oyuncunun lenf kanserine yakalandığı açıklandı. Yaklaşık iki hafta önce kanser olduğunu öğrenen genç oyuncunun tedavilerine Ankara’daki bir hastanede başlanıldı.

Çok Güzel Hareketler Oyuncusundan Üzen Haber Geldi! Hastalığı Ne Boyutta?

Çok Güzel Hareketler 2 ile tanınan ve sempatik davranışları ile izleyicilere kendisini sevdiren Arif Güloğlu’ndan sevenlerine üzücü haber geldi. 24 yaşındaki oyuncunun lenf kanserine yakalandığı açıklandı. Son iki haftadır yayınlanan skeçlerde yer almayan oyuncunun neden programda bulunmadığı da bu sayede öğrenildi. Güloğlu’nun kanser olduğunu öğrendikten sonra Ankara’daki bir hastanede tedaviye başladığı açıklandı.

Oyuncu hakkında BKM Mutfak’tan da şu açıklamalar yapıldı: “Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularımız arasında yer alan Arif Güloğlu’na çok kısa bir süre önce lenfoma teşhisi koyulmuştur. Teşhis sonrasında hemen tedavi süreci başlamış olup süreç de olumlu yönde ilerlemektedir. Oyuncunun eski sağlığına kavuşması için gerekli olan tüm süreçleri de yakından takip ediyoruz. Bilgilerinize açıklıyoruz,” denildi.

Sosyal Medyadan Oyuncuya Destek Geldi

Arif Güloğlu ise sosyal medya hesabından durumu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Güloğlu Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda: “Kısa süre önce öğrendiğim lenfoma teşhisi sonrasında tedavime başlanmış bulunuluyor. Bu süreç kapsamında doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğine teşekkür ediyor, onların desteği ile bu süreci kolayca atlatacağımı umuyorum. Sevgi dolu dilekleriniz için çok teşekkür ediyor, en kısa zamanda sağlıklı günlerde buluşmak üzere,” dedi.

Açıklaması sonrasında sosyal medya kullanıcıları genç oyuncuya desteklerini sundular. Desteklerini sunan isimler arasında ünlü komedyen Cem Yılmaz da bulunuyordu. Cem Yılmaz, Güloğlu’nun tweet’ini alıntılayarak “Sevgili kardeşim, bu zorlu macerada asla moralini bozmamalısın. En güzel şekilde sağlığına kavuşmanı diliyorum. İnanarak mücadeleni en doğru şekilde vereceğini biliyorum. Şimdiden çok geçmiş olsun diyorum,” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın yanında pek çok ünlü isim de Güloğlu’na geçmiş olsun dileklerini ifade ettiler. Ünlü isimlerin yanında pek çok Twitter kullanıcısı da Güloğlu’na yönelik geçmiş olsun dilekleri paylaştılar ve oyuncunun bir an önce sağlığına kavuşmasını istediler.