MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-04-2021 13:00   Güncelleme : 22-04-2021 13:00

Çok Konuşulacak İddia: Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivlerde Tatil mi Yapıyor?

Ekranların sevilen merakla takip edilen dizisi Sen Çal Kapımı sezon finali yaptıktan sonra dizinin başrol oyuncularının Maldivler’e tatil yapmaya gittikleri öğrenildi. Haklarında sıklıkla aşk dedikoduları çıkmasına karşılık, bu iddiaları sürekli geri çeviren Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in baş başa tatil fotoğrafları görüntülendi.

Çok Konuşulacak İddia: Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivlerde Tatil mi Yapıyor?

Sıklıkla yan yana görünmelerine rağmen ısrarla aralarında aşk olmadığını belirten Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in bu sefer de ünlü tatil bölgesi Maldivler’e tatil yapmaya gittikleri anlaşıldı. Aynı zamanda ikilinin sponsorlu bir şekilde tatile çıktıkları ve kaldıkları otele de para ödemeleri iddia edildi.

Maldivler’de Bedava mı Tatil Yapılıyor?

Basın mensuplarına yan yana görüntülendikleri her an arkadaşız açıklaması yapan Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisi bu sefer de Maldivler’e birlikte tatil yapmaya gittiler. Rol aldıkları dizinin sezon finali yapması sonrasında tatile çıkan ikilinin fotoğrafları ise sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Hayranları tarafından görüntülenen ikilinin Maldivler’de baş başa oldukları anlaşıldı. Aynı zamanda haklarında sürekli olarak aşk dedikodusu çıkan çift hakkında yeni bir iddia da gündeme gelmiş oldu.

Instagram hesabında 20 milyondan fazla takipçisi bulunan Erçel ve Bürsin’in sponsorlu olarak tatile çıktıkları öne sürüldü. Bu kapsamda kaldıkları otele de para ödemedikleri iddia edildi. Özel hayatlarını gözden uzakta bir şekilde yaşamayı tercih eden çiftin sosyal medya hesaplarından ise kaldıkları otelin adını etiketleyerek yaptıkları paylaşımlar da bu yöndeki iddiaların güçlenmesine neden oldu.

Ablası da Tatile Gitti

Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel’in de önceki günlerde Maldivler’e gittiği belirlendi. Gamze Erçel ve eşi çocukları ile birlikte soluğu Maldivler’de aldılar. Erçel de kardeşi gibi kalmış olduğu oteli etiketleyerek 3 milyonu geçen takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşımlarda bulundu. Hep birlikte tatil yaptıkları düşünülen isimlerin ise henüz toplu halde çekindikleri fotoğraflar ise paylaşılmadı.

Hindistan’ın güneyinde ve Sri Lanka’nın da 750 kilometre güneyinde yer alan Maldivler, tüm dünya tarafından özel tatil yeri olarak kabul ediliyor. Denizi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Maldivler’de bulunan otellerin ise konaklama fiyatlarının oldukça yüksek olduğu biliniyor.