MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-04-2021 13:30   Güncelleme : 01-04-2021 13:30

Coşkun Sabah, Bülent Ersoy'un Hayatını Değiştirdiğini Belirtti

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah katıldığı programda kariyerine ve ailesine yönelik açıklamalarda bulundu. Geçen aylarda kızının Instagram’da yayınladığı bikinili fotoğraflarını sildirdiğine dair açıklamalar yapılan Sabah bu konuda “Kızım İzmir’de şort giyebilir ama Mardin’de giydirmem,” ifadelerini kullandı. Sabah ayrıca kariyeri hakkında konuşurken de Bülent Ersoy’un kendisini her zaman kıskandığını ve onun yüzünden kumpasa uğradığını ama yaşananların kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdığından da bahsetti.

Coşkun Sabah, Bülent Ersoy'un Hayatını Değiştirdiğini Belirtti

Armağan Çağlayan’ın Youtube üzerinden hazırladığı programa konuk olan ünlü şarkıcı Sabah, kariyeri, özel yaşamı ve kızı Roza ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kariyerine Bülent Ersoy’un ekibinde ud çalarken başladığını ve çok alkış aldığı yüzünden Ersoy’un kendisini kıskandığını, bu yüzden rütbesinin düşürüldüğünü belirten Sabah, dolaylı da olsa Ersoy’un kendisine bambaşka bir kariyer sunmuş olduğunu belirtti.

“Ersoy Hayatımı Başka Bir Evreye Soktu”

Bülent Ersoy’un sahneye çıktığı zamanlarda ekibinde yer aldığını belirten Sabah o anları şu şekilde ifade etti: “Gar Gazinosu’nda sahne alıyorduk. Özel saz olarak beni de bazen götürüyordu. Saz ekiplerinde koltuk kıdemlere göre sıralanır. Bir gün geldim ve baktım yerimde bir başkası oturuyor. Durumun ne olduğunu anladım, aldım udu ve oradan çıktım. Bu işte bir kumpas olduğu çok belliydi,” dedi.

Bu yaşanan olay sonrasında kariyerinin bambaşka bir yola girdiğini belirten Sabah “Ben artık birilerinin arkasında ud çalmayacağım diye kendime söz verdim. Kendi şarkılarımı söyleyecektim. Nitekim bu durum benim kariyerim için çok etkili oldu,” şeklinde konuştu.

“Kızıma Mardin’de Şort Giydirmem”

Kızının bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden bikinili fotoğraflarının yayınlanmasına tepki gösterdiği iddia edilen Sabah bu olaylara da program kapsamında değindi. Sabah “Bana atfedilen sözleri ben söylemedim. Bunları iddia edildiği mecraları yargıya taşıdım. Gerekli incelemeler sürüyor,” dedi. Sabah’a atfedilen sözler “Ben İzmirli değilim. Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına izin veremem,” şeklindeydi. Sabah bu konuya dayanarak “İzmir’de benim kızım bikini giyebilir. Ama Mardin’de giymesine müsaade etmem,” şeklinde açıklama yaptı. Sabah ayrıca kızıyla arasında hiçbir sorun olmadığını ve aralarının gayet iyi olduğunu da belirtti.