SPOR
Giriş Tarihi : 08-02-2021 15:18   Güncelleme : 08-02-2021 15:18

Cristiano Ronaldo Yeni Takımıyla Karşımızda!

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo, yeni takımıyla karşımıza çıkacak. Özellikle Juventus formasıyla gollerine devam eden ünlü sporcu, Portekizli yıldız olarak 6 Şubat tarihinde Roma ile oynamış ve gol sayisini 658’e çıkarmıştı.

Cristiano Ronaldo Yeni Takımıyla Karşımızda!

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo, yeni takımıyla karşımıza çıkacak. Özellikle Juventus formasıyla gollerine devam eden ünlü sporcu, Portekizli yıldız olarak 6 Şubat tarihinde Roma ile oynamış ve gol sayisini 658’e çıkarmıştı. Kariyerindeki yoğun gol sayısı ile ön plana çıkan ünlü oyuncu, bu konuda da yeni bir takıma geçiş yapıyor.

İngiliz Daily Express gazetesi, İtalyan devinin bu sebeple Ronaldo'yu takımdan göndermek istediğini ve Portekizli yıldızın da yeniden İngiltere'ye döneceğini öne sürdü. Haberde Manchester United'ın Paul Pogba'yı Juventus'a satmayı planladığını ve Cristiano Ronaldo'yu da takas transferiyle kadrosuna katmak istediği belirtildi. Bu yüzden bu seçimleri ve beklentileri kendine göre kullanabilir ve ön plana çıkarabiliriz. Yapılacak olan yeni gelişmeler ve duyuruları sizlere sunmaya devam edeceğiz.