MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2021 16:08   Güncelleme : 03-04-2021 16:08

Çukur Dizisinden Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Çukur Dizisi Final Tarihi Belli Oldu

Ekranların sevilen uzun soluklu dizisi Çukur için bir süredir final yapacağı haberleri kamuoyunu meşgul ediyor. Show TV ekranlarında 4 sezondur ekranlarda olan ve özellikle ilk dönemlerinde geniş kesimlere ulaşmayı başaran Çukur dizisi için şimdiye kadar 122 bölüm yayınlandı. İzleyiciler 125. Bölüm ile dizinin final yapacağının üzüntüsünü yaşıyorlar. Final tarihi belli olmasına karşılık hâlâ yüksek reyting oranlarına sahip olan dizide ise finale yaklaştıkça heyecan da artış gösteriyor.

Çukur Dizisinden Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Çukur Dizisi Final Tarihi Belli Oldu

Çukur dizisinde Aliço karakterini canlandırmakta olan Rıza Kocaoğlu tarafından geçen haftalarda final tarihine yönelik açıklamalar yapılmıştı. Dizide olayların zaman akışında final yaklaştığı için bir atlama yapılmış ve Nevşehir’de gerçekleştirilen çekimler sonrasında Kocaoğlu dizinin 13 bölüm sonrasında final yapacağını belirtmişti. Bu hesaba göre ise dizinin sıkı takipçileri final tarihini hesapladılar.

Çukur Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor, Final Tarihi Belli Oldu Mu?

Kocaoğlu’nun açıklamaları sonrasında dizinin takipçileri tarafından final bölümü tarihi hesaplanmak istenmişti. Bu hesaplamaya göre final bölümünün Mayıs ayının başlarında yapılacağı hesaplanmıştı. Ancak geçen günlerde Kocaoğlu muhabirler ile karşılaşarak konuya yönelik açıklamalarda bulundu. Açıklamalara göre Mayıs ayının başında bitmesi beklenen dizinin birkaç hafta daha devam ederek Mayıs ayının sonlarında final yapacağı anlaşıldı. Buna göre ünlü dizinin final bölümü 25 Mayıs’ta yapılacak. Bu durumda ise Çukur dizisi 125 bölüm değil 128 bölüm ile ekranlara gelmiş olacak. İzleyiciler ise final bölümünün nasıl olacağına dair büyük bir merak içerisindeler.

Çukur Aliçosu Sevgilisinden Ayrıldı

Öte yandan diziyle ilgili önemli bir gelişme de yaşandı. Dizide Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu bir süredir dizi setinde aşk yaşadığı Hazal Subaşı ile olan birlikteliğini sonlandırdı. Konuyla ilgili olarak yorum yapmayan ve sadece haberi sosyal medya hesabından paylaşan Kocaoğlu, “Bu konuya gelinceye kadar konuşacak o kadar çok konu var ki, bu konuda konuşmamayı tercih ediyorum,” diyerek sorulara yanıt vermiş oldu. Kocaoğlu ve Subaşı bir süredir birlikteydiler. Çiftin neden ayrıldığına dair Hazal Subaşı’dan da herhangi bir açıklama yapılmazken kulislerde çiftin aralarında iletişim sorunları yaşandığına işaret edildi.