MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-02-2021 21:17   Güncelleme : 23-02-2021 21:17

Çukur Final Yapıyor! Show TV Çukur Final Tarihi Belli Oldu!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, geçtiğimiz bölümlerde Yamaç’ın Kulkan tarafından kaçırılıp, Amca Koçovalı’nın istediği şekilde işkenceye maruz kalmıştı. Aylar geçse de ne eski Yamaç, ne eski Çukur kaldı. Yani dizi günden güne değişti. Çukur Final Yapıyor! Show TV Çukur Final Tarihi Belli Oldu!

Çukur Final Yapıyor! Show TV Çukur Final Tarihi Belli Oldu!

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, 4 sezondur yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin müzikleri, duvar yazıları ve konusu hemen herkesin dikkatini çekmiş durumda. Dizinin sevenlerine kötü haber verildi. Dizi, artık bu sezonda final yapma kararı aldı. Geri sayımın başladığı Çukur final ile ilgili merak edilenler haberimizde yer alıyor!

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez ismi Çukur’da anlattığı konu itibariyle yavaşlıklar yaşandı. Çukur’da önemli isimlerin diziden ayrılması, hikayenin her geçen gün tükenmesi final konusunu gündeme getirdi. Mayıs ayının yaklaşmasıyla beraber dizi severler finali daha çok hissetmeye başladı. Dizinin sevenleri tarafından Çukur Final Mi Yapıyor? Çukur Ne Zaman Final Yapacak? Soruları sorulmaya başlandı.

Çukur Ne Zaman Final Yapıyor?

Çukur dizisinde Aliço olarak bilinen Rıza Kocaoğlu, dizinin ne zaman final yapacağını açıkladı. Uzun süre Show TV ekranlarının sevilen dizisi konumunda olan Çukur final tarihiyle ilgili detaylar belli oldu.

Rıza Kocaoğlu tarafından yapılan açıklamada:

“Kısmetse bu sezon sonunda diziyi bitireceğiz. Son 13 bölümü çekiyoruz. Yeni bir diziymiş gibi senaryo değişimine başladık. Hepimiz keyifliyiz, hepimiz heyecanlıyız.” Denildi.