MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-03-2021 23:18   Güncelleme : 18-03-2021 23:18

Defne Samyeli ile Mustafa Sandal Hakim Karşısında Savunma Verdi

Defne Samyeli’nin şikayeti üzerine Mustafa Sandal Hakim karşısına çıktı. Mustafa Sandal’ın ‘’Kaleme aldığı ben’’ ağlatma kitabında Defne Samyeli ile aşk yaşadığını iddia ederek, bugün hakim karşısına çıktı.

Defne Samyeli ile Mustafa Sandal Hakim Karşısında Savunma Verdi

Defne Samyeli ile Mustafa Sandal Hakim Karşısında Savunma Verdi

Defne Samyeli’nin şikayeti üzerine Mustafa Sandal Hakim karşısına çıktı. Mustafa Sandal’ın ‘’Kaleme aldığı ben’’ ağlatma kitabında Defne Samyeli ile aşk yaşadığını iddia ederek, bugün hakim karşısına çıktı. Mustafa Sandal’ın yalan yanlış beyanı üzerine 2 yıla kadar hapsi istenirken, verdiği savunmada ‘’ arkadaşlığımız söz konusuydu aramızda herhangi bir ilişki yaşanmadığını diyerek ifade verdi.

Ünlü Şarkıcı Hakim Karşısına Çıktında Savunma Verdi

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal yazdığı kitapta, ‘’Defne Samyeli’’ için yalan yanlış beyanlarda bulunması üzerine soluğu hakim karşısında aldı. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandalın yeni kitabında Defne Samyeli ile bir ilişki yaşadığını belirtti. Bunun üzerine vakit kaybetmeden şikayetçi olan Defne Samyeli, Mustafa Sandal’ın hakim karşısına çıkmasına neden oldu. Mustafa Sandal, Hakim karşısında ‘’Defne Hanım ile arkadaşlığımız söz konusuydu. Herhangi bir ilişki yaşamadık. Yazdığım kitapta kendisine iltifatta bulunduğunu’’ açıkladı.

Defne Samyeli, Mustafa Sandal ile herhangi bir ilişkisinin bulunmadığını belirtmesi üzerine Sandal hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Bunun üzerine Mustafa Sandal hakkında 2 yıla kadar hapis kararı istendi. Sandal’ın verdiği savunma sonrası duruşma savcısı mütalaasında, 11 Ocak 2021 yılında yayımlanan ‘’Beni Ağlatma’’adlı kitabının 163. Sayfasında, Defne Samyeli hakkında hakaret eyleminde bulunduğunun vurgulanması üzerine, hakim 2 yıla kadar hapis kararı istedi.

 

Sertbest Bırakıldı

Duruşma Savcısının, müştekiye hakaret edici hitapta bulunulması üzerine Sandal’ın kitabının 163. sayfasını ele aldı. 163. Sayfada ‘’Türkiye’nin gelmiş geçmiş en başarılı, mükemmel ve en güzel üç kadından biridir. Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen bir güzeldi. Hem çok zeki hem de hala çok güzel bir kadın, ondan etkilenmemek elimde değil. Şimdi geçmişe baktığımda onu kız arkadaş olarak lanse edemeyeceğim. İlişkimiz gizli ilerleyeceğimizi söylem üzerine Defne Hanım da bana hak verdi. Bunun üzerine de beni terk etti… İfadelerinin sarf etmesi üzerine savunma avukatı hakaret edici hitamların bulunmadığı ve suçun yasal unsurlarda olmadığını belirtmesi üzerine Sandal’ın beraatini talep etti.

Defne Samyeli’nin avukatı Ömer Eldem, Sandal’ın mütalaaya katılmadıklarını açıklayarak süre talep etti. Bunun üzerine Sandal’ın avukatı da ‘’Mütalaaya katılıyoruz’’ suçlamayı kabul etmediklerini belirtmesi üzerine Sandal serbest bırakıldı.