MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-04-2021 10:07   Güncelleme : 13-04-2021 09:57

Defne Samyeli'nin Fotoğrafları Büyük Beğeni Aldı

Ekranların başarılı sunucusu ve oyuncusu Defne Samyeli’nin rol aldığı dizinin final yapması sonrasında kendisi soluğu New York’ta aldı. Tatil için gitmiş olduğu New York’ta sosyal medya hesabından dikkat çekici fotoğraflar paylaşan Samyeli’nin bu paylaşımları çok kısa sürede gündem oldu ve takipçilerinden büyük beğeni aldı. Çekilen pozlar ile tatilinden kareler paylaşan Samyeli’ye çok kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Defne Samyeli'nin Fotoğrafları Büyük Beğeni Aldı

Aşk yaşamı ve paylaşımları ile magazin dünyasında adından sıklıkla söz ettiren Defne Samyeli son yaptığı paylaşımlarla da yine adından söz ettirmeyi başardı. ABD’nin ünlü kenti New York’a tatil için giden Samyeli, burada çekindiği fotoğraflar ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Çektiği Fotoğraflar ile Gündem Oluşturdu

Yaşadığı ilişkiler, paylaşımlar ve çeşitli hukuksal sorunlar ile magazin dünyasında sıklıkla adından bahsettirmeyi başaran Defne Samyeli’nin yeni paylaşımları da olay oldu. New York’a tatile giden Samyeli, çektirmiş olduğu fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Dikkat çekici ve cesur pozları ile hemen ilgi odağı olan fotoğraf çok kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. 49 yaşında olan ünlü sunucu ve oyuncu Samyeli’ye yönelik en sık yapılan yorum ise yaşını hiçbir şekilde göstermediğine yönelik oldu.

Fiziği ve güzelliği ile kısa sürede gündeme gelmeyi başaran Samyeli’nin fotoğrafları çok kısa sürede büyük beğeni toplarken, Samyeli’den yapılan açıklama kapsamında da tatilinden kesitler paylaşmaya devam edeceği açıklandı.

“Anne Olmayı Ben İstemedim”

Geçen aylarda yapmış olduğu röportaj kapsamında ise Samyeli annelik sürecine dair önemli açıklamalar yapmıştı. Samyeli: “Anne olmayı ben istememiştim, benim tercihim değildi ama beni o denli değiştirdi ki iyi ki anne olmuşum diyorum. Sırtını yaslayacak, en yakın dost olarak görebileceğin, yeri geldiğin de dertlerine çözümler arayacağın şeyleri çocuklarından öğreniyorsun. Bir tarafım 4 – 5 çocuk daha yapabilirdi,” demişti.

Samyeli’nin rol aldığı dizinin final bölümü ile ekranlara veda etmesi sonucunda ünlü isim ABD’ye tatil yapmaya gitti. Temel olarak bir dünya turu hedeflediğini ancak salgın şartları yüzünden bu durumu erteleyebileceği de alınan son bilgiler arasında yer alıyor.