MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-04-2021 11:02   Güncelleme : 12-04-2021 11:02

Demet Akalın, Cem Yılmaz'a Çok Sert Çıktı! İkili Arasında Gerilim Zirvede

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, önceki günlerde gerçekleşen bir gösterisi esnasında Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok platformunda 7 bin TL kaybetmesine atıfta bulundu. Yılmaz, yaptığı gösteri kapsamında “Benim oğlum da iki üç sene önce 6 bin TL kaybetmişti. En azından biraz daha zeki,” sözlerini sarf etti. Bu duruma ise Demet Akalın’dan tepki geldi.

Demet Akalın, Cem Yılmaz'a Çok Sert Çıktı! İkili Arasında Gerilim Zirvede

Stand-up gösterilerine kaldığı yerden devam eden Cem Yılmaz, aldığı sahnede gündeme dair espriler yapmayı ihmal etmedi. Katılımcıların çokça kahkaha attığı gösteride ise Yılmaz’ın Demet Akalın ve kızı hakkında yaptığı espriler gündemdeki yerini aldı. Akalın’ın kızının TikTok’ta 7 bin TL kaybetmesine anıştırma yapan Yılmaz’a ise Akalın sert tepki gösterdi.

“Benim Oğlum Daha Zeki”

Ünlü komedyen Cem Yılmaz stand-up gösterisi kapsamında çıktığı sahnede izleyicilerine kahkaha tufanı yaşattı. Özellikle gündeme dair esprili yaklaşımları ile izleyicileri güldüren Yılmaz, Demet Akalın’ın son dönemde başına gelen TikTok hadisesine de değinmeden edemedi. Yılmaz sahnede şu ifadeleri kullandı: “Demet Akalın’ın kızı 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum da 2 – 3 yıl önce 6 bin TL kaybetmişti Allah’tan. En azından biraz daha zekiymiş, az kaybetmiş,” dedi.

Yılmaz’ın esprisine ise Demet Akalın ise yanıt verdi. Espriye sert tepki veren Akalın’ın sözleri ise sosyal medyada en çok konuşulan haberler arasında yer aldı.

“Daha Merhametli Olduğum Kesin”

Sosyal medyada bir takipçisinin yapılan espriyi hatırlatması üzerine Akalın hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Akalın: “Yalnız ben parayı geri alarak çoktan Doğu’ya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum da kesin. Kızım ise saf! Onun oğlu bilerek almış, benim kızım ise gül göndermiş. Arada fark var! Allah tüm çocuklara anne baba parasını güzel yemeyi nasip etsin diyorum,” dedi.

Geçen haftalarda Akalın’ın kızı, TikTok uygulamasından bir yayın sahibine annesinin kredi kartından 7 bin TL göndermiş, Akalın bu durumu ekstreyi görünce fark etmiş ve sitem etmişti. Dolandırıcılık diye durumu nitelemiş ve paranın iadesini talep etmişti. Tiktok yayıncıları ise bu durum ile parodi videoları çekmişlerdi.