MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-03-2021 17:03   Güncelleme : 24-03-2021 16:46

Demet Akalın’dan “Dünya Starı Değilim” Açıklaması, Polemik Son Buldu!

Magazin dünyasında yaşanan polemiklerden bir tanesi daha sona kavuştu. Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında devam eden Retrograde polemiğe Demet Akalın dünya starı değilim diyerek ilk adımı attı. Hayalleri gerçekleştiren proje ile Aleyna Tilki yurt dışına açıldı.

Demet Akalın’dan “Dünya Starı Değilim” Açıklaması, Polemik Son Buldu!

Türkiye’de uzun zaman gündem olan genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin yabancı dilde seslendirdiği eseri üzerine başlayan polemikte yeni bir gelişme daha yaşandı. Genç şarkıcı Tilki’nin ‘Retrograde’ adını verdiği eserini alaycı bir dille eleştiren Demet Akalın, imalı cümlelerine devam etti. Demet Akalın tarafından yapılan alaycı eleştiriler üzerine Aleyna Tilki “ İngilizce eserim ‘Retreograde için müzikten anlayanlar zaten beni tebrik etti’ açıklaması yaptı. Retrograde adlı çalışma müzik platformlarına yerini alarak Aleyna Tilki’nin yıllardır dilinden düşürmediği yurt dışına açılma hayallerini gerçekleştirdi.

Akalın “Gördüğüm Her Yerde Sarılır, Öperim” Dedi

Göndermeli cevaplarına bir yenisini daha ekleyen Demet Akalın “Anlamıyorum işte ah!” cümlesi ile karşılık verdi. Son bir haftadır magazin gündeminde devam eden polemiğe ilk yeşil ışık Demet Akalın tarafından yandı.  Yaptığı magazin açıklamada “ Ben onu yine seviyorum” diyen Demet Akalın, Aleyna Tilki için “İyiliği için söylüyorum, yoksa gördüğüm her yerde sarılır, öperim” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın Polemiğe Yeşil Işık Yaktı

Gündemden düşmeyen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin önceden yaptığı “Dünya starı olacağım” açıklamalarını hatırlatan Demet Akalın verdiği tepki ile göndermeli yorumlarını sürdürdü. Aleyna Tilki için onu sevdiğini söyleyen Akalın, ”ABD’de olsak eyvallah da dünya starı olmadığım için, pek danışıklı değil” ifadeleri ile yorum yaptı. Başarılı şarkıcı daha genç olduğunu belirttiği yetenekli şarkıcı için “ böyle iddialı kelimeler kullanmasın” uyarısında bulundu.

Dünya Starı Değilim!

Son haftalarda magazin gündeminde yer tutan ve merakla takip edilen polemiğin bilerek ortaya atıldığı iddialarına da cevap veren ünlü şarkıcı Demet Akalın, ABD’de olsak eyvallah da dünya starı olmadığım için, pek danışıklı değil” ifadelerini hatırlattı. Aradaki polemiğin herhangi bir çıkar sağlamadığını belirtirken yorumlarının Aleyna Tilki’nin iyiliği için olduğuna dikkat çekti.