MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-04-2021 15:00   Güncelleme : 06-04-2021 15:00

Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter Aşkı Tekrar Sona Erdi

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kızı olan Dilan Çıtak, bir süredir aşk yaşamakta olduğu Levent Dörter’den ayrıldığını açıkladı. Çiftin nikah masasına oturmaları beklenirken bu ayrılık kararı ise şaşkınlık yarattı. Uzun bir süredir dargınlıkları ile gündeme gelen çiftin bu kararı ise sosyal medyanın gündemine taşındı.

Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter Aşkı Tekrar Sona Erdi

Uzun bir dönemdir çalkantılı olan ilişkileri ile öne çıkan Dilan Çıtak ve Levent Dörter ilişkilerine son noktayı koydular. Geçen aylarda evlilik hakkında açıklamalar yapan ve “Biz de bu yola girmek istiyoruz,” diyen çiftin anlaşmazlıklar yüzünden ayrıldıkları öğrenildi.

Salgın Yüzünden Düğünleri Ertelenmişti

Yaşadıkları dalgalı ilişki ile magazin gündeminde olan çift, geçen Eylül ayında nikah masasına oturmak istemişler fakat salgın yüzünden düğünlerini ertelemişlerdi. Levent Dörter ise bu konuyla ilgili “Bir imzalık işimiz var ve o imzayı da en güzel anda, morallerin en yüksek olduğu anda atmak istiyoruz,” şeklinde konuşmuştu.

Öte yandan Dilan Çıtak ise ilişkisine dair açıklamalarda bulunmuş ve henüz ilişkilerinin başlarında sevgilisinin kendisini aldatmış olduğunu belirtmişti. Konuyla ilgili olarak Çıtak “Ben bu konulara daha çok psikolojik olarak yaklaşıyorum. Bunun da psikolojisine inmek istiyorum çünkü kimse bunu sebepsiz yere yapmaz,” ifadelerini kullanmıştı. Aynı zamanda Çıtak “En büyük aşkı ve sevgiyi de o benimle yaşadı,” diyerek kendisi hakkında da öz eleştiri yapmıştı: “Ben çekilmez bir kadınım. Levent gibi sadece sakinlik ve özgürlük talep eden bir adam için gerçekten başına gelmiş bir belayım, o bana katlanıyorsa ben gerçekten onun için özel olmalıyım,” demişti.

Geçen Hafta Saldırı ile Gündeme Gelmişti

Dilan Çıtak aynı zamanda geçen haftalarda sahibi olduğu güzellik salonunda saldırıya uğramıştı. Nişantaşı’nda bulunan güzellik salonuna bir grubun randevuları olmadığı gerekçesiyle saldırı yapmaları sonucunda çalışanlardan bir kişi yaralanmıştı. Çıtak ise karakola giderek olayla ilgili şikayetçi olmuştu. Bunun yanında yaşananlardan İbrahim Tatlıses de açıklama yapmış ve “Kızımın ve çalışanlarının başına gelen olaydan çok üzgünüm. Adalet yerini bulacaktır. Buna inanıyorum,” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bir süredir aralarının soğuk olduğu bilinen baba kızın ise son zamanlarda aralarındaki buzları erittiği de biliniyor.