MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-03-2021 17:14   Güncelleme : 31-03-2021 17:14

Doğu Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak, İlk Bölüm Ne Zaman?

Doğu Demirkol’un başrolünde oynadığı ve kendi yaşamından parçalar taşıyan Doğu dizisinin ilk bölümünün ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı merakla bekleniyor. İddialı projeler ve yapımlar ile son dönemlerde yerli içerikler izleyicilerden büyük beğeni toplarken, Doğu dizisi de merakla beklenen yapımlar arasında bulunuyor.

Doğu Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak, İlk Bölüm Ne Zaman?

Doğu Demirkol’un başrolünde oynadığı Doğu dizisi ünlü içerik platformu Blu TV’de yayınlanacak. Tek bir bölüm değil, tek seferde üç bölüm ile yayınlanacak olan dizi 31 Mart Çarşamba akşamı izleyiciler ile buluşmuş olacak.

Doğu Hangi Kanalda Yer Alacak?

2021 yılının merakla beklenen yapımları arasında öne çıkan Doğu dizisinin ne zaman yayınlanacağına dair resmi açıklama geldi. Online dizi ve film platformu olan Blu TV’de yayınlanacak olan dizi, izleyiciler ile ilk üç bölümüyle 31 Mart Çarşamba akşamı buluşacak. Sadece Blu TV abonelerinin izleyebileceği dizinin eğlenceli kadrosu ile kısa sürede sevileceği tahmin ediliyor.

Doğu Dizisi Konusu

Ünlü komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol’un kendi yaşamına odaklanan Doğu dizisinin konusunda baş karakter Doğu’nun oyunculuk ve komedyenlik serüvenine eğlenceli bir bakış atılacak. Doğu, ailesinin zoruyla istemediği bir bölüme giden ve üniversitedeki yedinci yılını tamamlaması ile o bölümden hiçbir zaman mezun olamayacağını düşünen birisidir. Hayatını kontrol altına almak için farklı yöntemler denenmesi gerektiğine karar veren Doğu bu sayede yeni yöntemler denemeye başlar ve komedyen olmaya karar verir. Zeki ama tembel olarak nitelendirilen Doğu’nun komedyen olmayı istemesi ile başlayan öyküsü trajikomik olayları beraberinde getiriyor.

Üniversiteden mezun olmak yerine hayatını farklı şekillerde kazanmak isteyen Doğu önce kendisi ile uygun olmayan işlere girişiyor ancak daha sonra komedyen olması gerektiğine karar vererek bu yönde adımlar atıyor. Fakat Doğu’nun bilmediği en önemli nokta, komedyen olmanın hiç güldürücü olmadığıdır. Karşılaşacağı zorlukları ve absürt durumları ekranlara taşımayı hedefleyen Doğu dizisi tamamen Doğu Demirkol’un yaşamını değil, genç birisinin yaşamda kalma öyküsünü de içerdiği için izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin bir mini dizi mi yoksa uzun soluklu bir dizi mi olacağına kanal yönetimi ilk bölümlerin yayınlanması sonrasında karar verecek.