SPOR
Giriş Tarihi : 11-02-2021 14:47   Güncelleme : 11-02-2021 14:47

Dorukhan Toköz’e İtalya’dan Talip Var! Hem De Çok Sürpriz!

İspanya ve İtalya üzerinde büyük ilgi gören Dorukhan Toköz, özellikle Beşiktaş’ın orta saha oyuncusu olarak çıktığı bu çalışmalarında karşımızda büyük bir yenilik ve beklenti yaratıyor diyebiliriz

Dorukhan Toköz’e İtalya’dan Talip Var! Hem De Çok Sürpriz!

İspanya ve İtalya üzerinde büyük ilgi gören Dorukhan Toköz, özellikle Beşiktaş’ın orta saha oyuncusu olarak çıktığı bu çalışmalarında karşımızda büyük bir yenilik ve beklenti yaratıyor diyebiliriz. Taliplerin artması, milli futbolcunun siyah ve beyazlıklarla ilgili olarak kendisine yaptığı 7 milyon liralık maaş artı maç başı 100 bin liralık teklif için henüz bir yanıt verilmedi. Lakin menajer Ahmet Bulut bu konuda Avrupa Kulüpleri ile dirsek temasına geçmiş durumda diyebiliriz.

Sabah gazetesi tarafından yapılan haberlere göre; İspanya ve İtalya'dan büyük ilgi olan 24 yaşındaki milli futbolcuya son talip Lazio oldu. İtalyanlar gözlemcileriyle yakından takip ettirdiği Dorukhan ile ilgili olumlu raporlar hazırladı ve transfer için hedefleri arasına koydu. Son yıllarda Türkiye'yi yakından takip eden İtalyan ekibi, Eljif Elmas ve Vedat Muriqi transferleriyle Süper Lig'e olan ilgisini göstermişti.

İtalya’ya Sıcak Bakılıyor!

Başkent ekibinden gelen sözleşme bitişi, Dorukhan için oldukça istekli olduğu konusunda bir yenilik çıkarıyor gibi görünüyor. Lazio dışında Udinese ve Real Betis ile ilgili de seçenekler bulunuyor. Bakalım neler yaşanacak! Dorukhan'a Lazio dışında, Udinese ve Real Betis'in de ilgisi mevcut. 2018-19'dan bu yana Beşiktaş forması terleten başarılı orta saha bu sezon çıktığı 22 resmi karşılaşmada 2 asiste imza attı.