MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-04-2021 13:00   Güncelleme : 16-04-2021 13:00

Ebru Şallı'dan Duygulandıran Paylaşım Geldi, Yürekleri Burktu!

Ünlü manken Ebru Şallı’dan oğlunun vefat yıldönümüne yönelik duygulandıran paylaşım geldi. 16 Nisan 2020 tarihinde oğlunu lenfoma kanseri yüzünden kaybetmiş olan ünlü isim, oğlunun vefatının birinci yılı sebebiyle duygusal paylaşımlar yaptı. Oğlu ile arasında geçen bir videonun görüntülerini yayınlayan Şallı’nın paylaşımı tam anlamıyla yürükleri burktu.

Ebru Şallı'dan Duygulandıran Paylaşım Geldi, Yürekleri Burktu!

Ebru Şallı’nın Pars ismindeki oğlu geçen yıl nisan ayında iki yıldır sürdürdüğü lenfoma kanserine yenik düşmüş ve yaşamını bu yüzden kaybetmişti. Oğlunun vefatı sonrasında çok zor günler geçiren Şallı ise oğlunun vefatının birinci yılında duygusal paylaşımlarda bulundu. Oğlunun her zaman kendisiyle birlikte olduğunu dile getirdi.

“Sahip Olduğum En Değerli Şey”

Ünlü manken Şallı, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden oğlunun vefatının yıl dönümü sebebiyle paylaşımlarda bulundu. Pars’ın bebeklik dönemine yönelik fotoğraflar paylaşan Şallı, daha sonrasında da oğlu ile arasında geçen bir konuşmaya yönelik paylaşımlar yaptı. Paylaştığı videoda Pars’ın şu ifadeleri izleyenlerin gözlerinin dolmasına neden oldu: “Benim güzel anneciğim! Ben seni kristalden çok daha fazla seviyorum. Sen benim sahip olduğum en değerli şeysin” sözleri duyuldu.

Bu videoyu izleyenler gözyaşlarına hakim olamazken Şallı ise bir paylaşım daha yaparak oğlunun uyurken çekilen bir fotoğrafa yer verdi. Paylaştığı fotoğrafa ise 44 yaşındaki manken şu ifadeleri yazdı: “Meleklerin uyuduğuna şahit oldum.”

“Her Zaman Umudumu Korudum”

Geçen haftalarda ünlü bir moda dergisine açıklamalarda bulunan Şallı, oğlunun hastalığı ile birlikte yaşamının çok değiştiğine ancak her zaman içinde iyileşeceğine yönelik umut beslediğine dair inancını koruduğunu dile getirmişti. Şallı şu ifadeleri kullanmıştı: “Oğlum hastalandığını zaman her zaman iyileşecek, neden geride böyle üzücü haberler kalsın şeklinde düşünüyordum. Bir çocuğun hastalığını magazin haberi yapmak istemiyordum. İyileşeceğine en son anına kadar inanıyordum. Ancak aksi olacağını yani onu kaybedeceğimi o zaman biliyor olsaydım yine de oğlumla ilgili daha az haber ve paylaşım yapmaya dikkat ederdim,” demişti.

Sosyal yardım projelerine odaklandığını da söyleyen Şallı konuyla ilgili olarak “Çok iyi hissettiriyor bana bu durum. Dünyada acı çeken çok insan var ve onlara bir şekilde yardımcı olmak beni mutlu kılıyor,” diye konuşmuştu.