MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-02-2021 16:48   Güncelleme : 16-02-2021 16:48

EDHO Ceylan ve Alparslan Ödü Mü? Diziyle İlgili Flaş Gelişme Var!

EDHO dizisi, pek çok kişinin merakla izlediği ve günce bölümlerini de sürekli beklediği bir dizi. Ceylan ve Alparslan karakterlerinin ölüp ölmediğini herkes merak ediyor. Dizide yaşanan son bölüm olayları da haliyle bu soruları tetikliyor. İşte merak edilenler

EDHO Ceylan ve Alparslan Ödü Mü? Diziyle İlgili Flaş Gelişme Var!

EDHO dizisi, pek çok kişinin merakla izlediği ve günce bölümlerini de sürekli beklediği bir dizi. Ceylan ve Alparslan karakterlerinin ölüp ölmediğini herkes merak ediyor. Dizide yaşanan son bölüm olayları da haliyle bu soruları tetikliyor. Son bölümde peş peşe şoklar yaşanınca izleyiciler de şaşırmaya başladı. Ceylan’ın Fuat tarafından kaçırılması İshak’ı Alparslan’ı otelde vurulması derken pek çok konuyu ön plana çıkarıyor. Şimdi seyirciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Ceylan ve Alparslan karakterlerinin diziye veda edip etmeyeceğini merak ediyor. Peki, EDHO Ceylan ve Alparslan öldü mü? Sanem Çelik ve Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrıldı mı?

Ekranlarda ön plana çıkarılan seçimleri ve beklentileri kullanabilirsiniz. ATV ekranlarında salı akşamları bir efsane haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta yaşanacak gelişmelerle heyecan iyice artacak. Alparslan karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer ile Ceylan karakterini canlandıran Sanem Çelik'in diziye veda edip etmeyeceği merak konusu olmaya başladı. İki oyuncunun da diziden ayrıldığı iddia edildi.

Edho Ceylan ve Alparslan Öldü Mü?

Edho Ceylan ve Alparslan öldü mü sorusunun cevabını bu akşam göreceğiz. Dizinin Alparslan’ı Yunus Emre Yıldırımer ile Ceylan’ı Sanem Çelik diziden ayrılınca ATV bir açıklama yapmadı. Bu yüzden iddialar gerçeği yansıtmıyor ve bu konuyla ilgili de insanlar yeni bölümleri bekliyor.