EKONOMİ
Giriş Tarihi : 22-04-2021 19:28   Güncelleme : 22-04-2021 19:28

Emekliye Müjde: Bankalardan Emekli Promosyonu Kampanyası Başladı!

Emekli vatandaşlara ardı ardına yeni müjdeler geliyor. Mayıs ayının ilk haftasında bayram zamlı bayram ikramiyesi alacak emekli vatandaşlara, bankalar da yeni promosyon kampanyaları sunuyor. Yapı Kredi ve Garanti BBVA emekli maaşını taşıyan vatandaşlara çeşitli fırsatlar sunuyor.

Emekliye Müjde: Bankalardan Emekli Promosyonu Kampanyası Başladı!

Bu sene emekli vatandaşlar için müjdelerde dolu bir yıl oldu. 2018 yılından bu yana Kurban ve Ramazan Bayramı dönemlerinde bin lira emekli ikramiyesi alan emekliler bu sene zamlı ikramiye alacaklar. Cumhurbaşkanı Erdoğan emekli vatandaşların bayram ikramiyelerine enflasyon oranında zam yapılacağını açıkladı. Zamlı ikramiyelerin yatmasını heyecanla bekleyen vatandaşlar şimdi de bankaların promosyon kampanyaları ile sevindi.

Emeklileri bünyesine katmak için adeta yarış halinde olan bankalar promosyon kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. 3 yıl boyunca aynı bankadan emekli maaşı alan vatandaşlar, emekli maaşlarının miktarına göre promosyon alıyor. 1500 liraya kadar maaş alan emekliler 500 lira, 1500 ile 2500 arasına maaş alan emekliler 625 lira ve 2500 liradan fazla maaş alan emekliler 750 lira promosyon alıyor. Bu miktarlar taban promosyon miktarları olmakla beraber bankalar müşteri çekmek için promosyonlarda artışa ve çeşitli kampanyalara yöneliyor.

Yapı Kredi’den 1.750 Liraya Varan Emekli Promosyonu

Emekli müşterilerini arttırmak isteyen Yapı Kredi inanılmaz bir promosyon kampanyası sunuyor. Emekli maaşı için hesap açtıracak ya da hesabını taşımak isteyen müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran Yapı Kredi, 1.750 liraya varan promosyon ödemesi yapacak. 1 nisan tarihinde başlayan kampanya, 31 mayısa kadar devam edecek.

1 nisan ile 31 mayıs tarihler arasında emekli maaşı için yeni hesap açtıran ya da hesabını Yapı Kredi bankasına taşıyan vatandaşlar, 1.750 liraya kadar verilen promosyondan faydalanma şansı yakalıyor.

Yapı Kredi emekli promosyonu için TIKLAYINIZ.

Garanti BBVA Arkadaşını Getirene 150 Lira Ek Promosyon Ödemesi Yapacak

Emekli promosyonları ile ilgili diğer kampanya ise Garanti BBVA’dan geldi. Emekli maaşı hesabını Garanti BBVA’ya taşıyan vatandaşlar 1.500 liraya kadar promosyon ödemesi alabiliyor. Bununla beraber başka emekli arkadaşını Garanti BBVA’ya getirenlere ise 150 lira ek promosyon ödemesi yapılıyor. Garanti BBVA yeni kampanyası ile emeklilerin dikkatini çekti.

Garanti BBVA emekli promosyonu için TIKLAYINIZ.