MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-04-2021 11:02   Güncelleme : 19-04-2021 11:02

Emel Sayın Vefat Haberlerine Dikkat Çeken Yanıt! Emel Sayın İçin Kısa Sürede Binlerce Yorum Geldi!

Geçen günlerde ünlü müzisyen Emel Sayın hakkında sosyal medyada vefat haberleri çıkmıştı. Sayın ise bu iddialara yönelik çekmiş olduğu video ile yanıt verdi ve bu türden haberlerin neden çıktığını anlamadığını dile getirdi. Sayın konuyla ilgili olarak “Bugün sosyal medyada yayılan haberler üzerine bu videoyu çekiyorum. Ben de bu durumu aslında arkadaşlarımdan öğrendim. Sevenlerim, ailem herkes telaşlandı,” dedi.

Emel Sayın Vefat Haberlerine Dikkat Çeken Yanıt! Emel Sayın İçin Kısa Sürede Binlerce Yorum Geldi!

Sayın vefat haberlerine yönelik çekmiş olduğu videonun devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Herkes bu haberlerden dolayı telaşlandı çünkü haberler Emel Sayın kalp krizi geçirdi, öldü şeklinde çıktı. Fakat gördüğünüz gibi ben iyiyim, bu haberler asılsız olarak yapılmışlar,” şeklinde konuştu.

İddialara Videolu Yanıt Verdi

Geçen günlerde ünlü müzisyen Emel Sayın hakkında sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından Emel Sayın’ın yaşamını kaybettiği haberleri yayınlanmıştı. Sayın’ın ani bir kalp krizi sonucunda yaşamını kaybettiğini belirten kullanıcılar, Sayın’ın sevenlerini ise üzmüşlerdi. Fakat ortaya atılan iddialara yönelik olarak ise Sayın’dan resmi sosyal medya hesabından açıklama geldi. Instagram hesabı üzerinden videolu açıklama yapan 75 yaşındaki ünlü isim videosunda şu ifadelere yer verdi:

“Herkese merhabalar, herkese iyi günler diliyorum. Bugün sosyal medya mecralarında bir haber yer almış benimle ilgili olarak. Ben de bu durumu arkadaşlarımdan öğrendim. Beni sevenler, ailem bu haberlerden dolayı çok telaşlandılar, üzüldüler. Emel sayın kalp krizi geçirdi, öldü diye haberler çıkmasına rağmen gördüğünüz gibi ben iyiyim. Bu asılsız bir haberdir,” dedi.

“Kimseye Böyle Şeyler Yapmayın”

Ünlü isim videonun devamında ise şu ifadelere yer verdi: “Bu durumu sizinle paylaşmak istedim. Bunu niye yaptıklarını anlayamadım. Ne bileyim, yani bana çok gereksiz bir hareket olarak geldi. Beni sevenleri çok üzmüş oldular. Allah akıl sağlığı versin diyorum bu kişilere. Kimseye böyle şeyler yapmayın olur mu? Herkese sevgilerimi yolluyorum, inşallah güzel, sağlıklı ve daha iyi günlerde birlikte olalım,” diye konuştu.

Sayın’ın açıklamasına ise takipçilerinden çok sayıda destek mesajı geldi. Kısa sürede gelen yüzlerce beğeni ve destek mesajında kullanıcıların Sayın’a uzun ömürler diledikleri, durumunun iyi olduğundan sevindikleri görüldü.