MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-03-2021 23:47   Güncelleme : 17-03-2021 23:47

Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettanoğlu'nun Yenisi Dizisi

Erdal Beşikçioğlu, 2010 yılında Kurtlar Vadisi Filistin filminde aynı projeyi paylaştığı, Nur Fettanoğlu ile tekrardan aynı seti paylaşacak. Şu aralar Elit İşcan ile beraber yerli içerik platformu Gain’de gösterime sunulması beklenen 7 bölümlük ‘’Hamlet’’ adlı bir dizide oynayacak Erdal Beşikçioğlu, yeni projesinde ki rolü merak konusu haline geldi.

Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettanoğlu'nun Yenisi Dizisi

Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettanoğlu'nun Yenisi Dizisi

Erdal Beşikçioğlu, 2010 yılında Kurtlar Vadisi Filistin filminde aynı projeyi paylaştığı, Nur Fettanoğlu ile tekrardan aynı seti paylaşacak. Şu aralar Elit İşcan ile beraber yerli içerik platformu Gain’de gösterime sunulması beklenen 7 bölümlük  ‘’Hamlet’’ adlı bir dizide oynayacak Erdal Beşikçioğlu, yeni projesinde ki rolü merak konusu haline geldi. 03 Medya tarafından yapımının başlanacağı öğrenildi. Yeni dizide oynayacak ikiliye, Can Nergis ve Tuvana Türkay’ın eşlik edileceği belirlendi.

 

Yeni Dizide Tekrardan Bir Araya Geliyorlar

Erdal Beşikçioğlu uzun bir süre ekran karşısında olmaması üzerine, hayranlarına güzel haber geliyor. Erdal Beşikçioğlu, en son 2010 yılında Kurtlar Vadisi Filistin isimli dönemin kasıp kavuran dizisinin sinema filminde Nur Fettahoğlu ile rol almıştı. 03 Medya tarafından öğrenilen bilgiye göre, yeni dizide Kurtlar Vadisi filminde ki rol arkadaşı ile tekrardan kamera karşısına geçeceği belirtildi. Başarılı oyunculara Can Nergiz VE Tuvana Türkay gibi oyuncularında eşlik edeceği söylendi. Şu aralar cast çalışmalarına devam edilen yapımın hazırlık aşamasının bittikten, dizinin sonra çekileceği öğrenildi.

 

Rolü Netleşmedi

Şu aralar yerli bir içerik platformunda Elit İşcan ile ‘’Hamlet’’ adlı dizi için kolları sıvayan Erdal Beşikçioğlu’nun yeni projesi için hangi rolü canlandıracağı bilinmiyor. Erdal Beşikçioğlu ‘’kimsesizler’’ adlı eski projesinde uzun saçlarını kestirip, imaj değiştirmesi magazin gündeminden uzun bir süre konuşulmuştu. Başarılı oyuncu, uzun yıllar kullandığı saçını ve sakalını kimsesizler adlı projesi için feda ettiğini hatırlatalım. Yeni projesinde hem rolü hem de yeni imajı merak konusu edilmeye başlandı.

2010 yılında ‘’Kurtlar Vadisi’’ sinema filminde ‘’Mosche’’ rolünü canlandıran Erdal Beşikçioğlu oyunculuğu ile çok beğeni topladı. Daha sonra farklı projelerde yer aldı. 5 Ocak 1970 doğumlu Erdal Beşikçioğlu birçok dizi projesinde yer aldı. 2004 yılında Mars kapıdan baktırır adlı dizide süha karakteri ile TW karşısına geçti. Yeni projesinde şimdiden rolü ve yeni imajı merak edilmeye başlandı. Nur Fettanoğlu ise, televizyon tarihinin unutulmaz dizisi Aşk-ı Memnu da Peyker karakteri ile tanındı.  Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettanoğlu yeni dizilerinde nasıl bir rol paylaşacakları merak konusu..