MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-02-2021 13:09   Güncelleme : 17-02-2021 13:09

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Şok Ayrılık! Alparslan Diziden Ayrılıyor Mu?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde seyirciler tarafından beklenmeyen ayrılıklar yaşanıyor. Dizide son zamanlarda ayrılıklar yaşanmaktadır. Özellikle son bölümde yaşanan olaylar sonucu dizinin yeni bölümünde kimlerin olup olmayacağı araştırılan konular arasında. Dizinin yeni bölüm fragmanı incelendiğinde bazı kişilerin dizide yer almadığını görüyoruz. İşte, detaylar…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Şok Ayrılık! Alparslan Diziden Ayrılıyor Mu?

Eşkıya Dünyada Hükümdar Olmaz dizisinin bir önceki bölümünde kaçırılan Ceylan, ayrılmak üzere olan İlyas Çakırbeyli ve Alpaslan Çakırbeyli arasında bazı sorunlar yaşanacak. Dizinin yeni bölüm fragmanında, toplantı olduktan sonra tartışma çıkacak. Alpaslan da bu ikili tartışma esnasında başından vurulacak. Bu görüntüleri izleyen seyirciler tarafından dizide Alpaslan karakterini canlandıran Yunus Emre Yıldırımer’in Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacağı konuşulmaktadır.

Salı akşamlarının ATV ekranlarında yayınlanan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta aksiyon dur durak bilmiyor. Dizinin 182. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan sonra önemli bir karakterin diziden ayrılacağı konuşulmaktadır. Yeni bölüm fragmanında kafasından vurulan Alpaslan karakteri diziden ayrılıyor mu? Henüz bu konuyla alakalı kanalın sayfasından, dizinin oyuncularından net bir açıklama gelmedi. Konuyla alakalı yeni açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.