MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-04-2021 13:03   Güncelleme : 10-04-2021 12:55

Esra Dermancıoğlu'dan Şaşırtıcı Açıklamalar, Aldatmayı Sorun Görmedi

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Armağan Çağlayan’ın Youtube üzerinden hazırladığı programa konuk olan Dermancıoğlu kariyerine ve özel ilişkilerine yönelik açıklamalarda bulundu. Özellikle son zamanlarda Murat Balcı ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme gelen Dermancıoğlu, bir erkeğin kendisini aldatmasının sorun olmadığını belirtti.

Esra Dermancıoğlu'dan Şaşırtıcı Açıklamalar, Aldatmayı Sorun Görmedi

Behice karakteri ile geniş kesimlerin sevgisini kazanan Esra Dermancıoğlu katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Özel yaşamına değinen Dermancıoğlu: “Bir erkeğin beni aldatmasını bir sorun olarak görmüyorum. Bir erkeğin ya da kadının birbirlerini aldatması asla adalet konusu değildir. Bu başka bir güdüdür, istemiyorum demek başka bir şeydir,” dedi.

Yaşamına Dair Önemli Açıklamalarda Bulundu

Katıldığı programda yaşamına dair önemli açıklamalar yapan Esra Dermancıoğlu eşinin kendisini aldatmış olduğundan bahsetti. Yaşadığı olayı şu şekilde anlattı: “Bir yolculuğa gidecektik. O gece arkadaşlarımız da gitti, berjerde oturmaya başladık. Birden aklıma geldi ve eşime ‘bir şey mi oldu, sen beni aldatıyor musun?’ diye sordum. O da ‘evet’ dedi ve konuşmaya başladık. Çokça konuştuk ama sonra boşanmak daha doğru geldi. Şimdi ise aramız iyi. Sonuçta kızımın babası. Çok da şeker bir adam. Ama sıkılmış halde,” dedi.

Bu açıklamalar sonrasında gelen soru üzerine Dermancıoğlu aldatma konusuna değindi: “Bir erkeğin beni aldatması bana göre sorun değil. Bir erkeğin ya da kadının birbirlerini aldatması adalet içine sokulmamalı. Bu başka bir güdüdür, istemiyorum demek başka güdüdür,” şeklinde konuştu.

Aşk İddiaları Gündeme Geldi

Esra Dermancıoğlu hakkında kısa süre öncesinde ise Murat Balcı ile aşk iddiaları gündeme geldi. Son zamanların popüler uygulaması olan Clubhouse’da girmiş olduğu bir odada Murat Balcı ile tanışan Dermancıoğlu, kısa sürede yakınlık kurmuşlardı. Bu durum ise aralarında aşkın başlayıp başlamadığını gündeme getirmişti. Dermancıoğlu’nu ise bu yorumlar kızdırmış ve “Bir fotoğrafı alarak konuşuyorlar. Bu kadın adamın tarzı değil diyorlar. Burada sorarım, kim kimin tarzı olmak istedi de tarz oluşmadı? Kadını yerden yere vuran yorumlar bunlar sadece,” şeklinde ifadeler kullanmıştı.