MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-03-2021 14:09   Güncelleme : 25-03-2021 14:09

Fazıl Say'ın Sevgilisinden Ağızları Açık Bırakan Açıklama: Günde 2 Kere Sevişiyoruz!

Yaptığı açıklamalar ile sık sık gündemde yer alan ünlü piyano sanatçısı Fasıl Say, çarpıcı açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Eşi Ece Dağıstan’ın evlilikleri ile yaptığı açıklamalar sonrası gelen yorumlara cevap veren Say, “2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek” şeklinde açıklamada bulundu.

Fazıl Say'ın Sevgilisinden Ağızları Açık Bırakan Açıklama: Günde 2 Kere Sevişiyoruz!

Ünlü piyanist Fazıl Say, müzisyen eşi Ece Dağıstan Say’ın ikilinin evlilikleri hakkında yaptığı açıklama sonrası takipçilerinden gelen yorumlara şaşırtan bir cevap ile karşılık verdi. Ece Dağıstan Say’ın yaptıkları evlilik ile olarak “Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hala sırt çantamızla gelip gidiyoruz.” açıklaması yaptı. Açıklama üzerine ikilinin evliliği sosyal medya da çok konuşulurken takipçilerin yorumları gelmeye başladı. Ünlü piyanist Fazıl Say’dan gelen yorumlara cevap gecikmedi.

Bomba Yanıt Gecikmedi

Kendisine ve eşine evliliği hakkında yapılan yorumlar ve suçlamalar üzerine açıklama yapma zorunluluğu hissettiğini belirten Fazıl Say, ”2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde. Adamların 10’a kadar sayamadığını kabullenmiştik de bunlar 2’ye kadar da sayamıyorlar” açıklaması ile takipçilerini şaşkına uğrattı.  Sosyal medya hesabı üzerinden gelen yorumlara karşılık veren Say, alaycı üslubu ile evliliği hakkındaki eleştirilere son noktayı koydu.

2019 yılında Milano’da Evlendiler

Ünlü piyanist Fazıl Say İzmirli müzisyen eşi Ece Dağıstan Say ile 3 yıllık birlikteliğin ardından 2019 yılına evlendi. 2019 yılında İtalya’nın Milano kentinde sade bir tören ile nikah masasına oturan ikili gözlerden uzak yaşantısına devam ediyor. Müzisyen eş Ece Dağıstan Say’ın açıklamaları ile eleştirilere hedef olan ikili, sosyal medya hesapları üzerinden kendilerine gelen yorumlara cevabı gecikmedi.

Fazıl Say Kimdir?

14 ocak 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelen Fazıl Say, dünya çapında Türk klasik batı müziği piyanisti ve bestecisi olarak tanınıyor. Büyük başarılara imza atan Say, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda eğitim aldı.

Ece Dağıstan Say’ ın yaptığı açıklamalar ve Fazıl Say’ın eleştirilere verdiği cevaplar ile gündeme oturan evlilik takipçiler tarafından araştırılmaya başlandı.