EKONOMİ
Giriş Tarihi : 19-04-2021 19:00   Güncelleme : 19-04-2021 19:00

Fiat Nisan Kampanyasını Açıkladı! Fiat Araç Kampanyası Özellikleri Neler?

Araç satışlarında düşüşlerin yaşandığı bu dönem otomobil markaları nisan ayına özel kampanyalarını duyuruyor. Birçok markada devam eden bahar kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Fiat nisan ayına özel sunduğu kredi ve indirim kampanyasını duyurdu.

Fiat Nisan Kampanyasını Açıkladı! Fiat Araç Kampanyası Özellikleri Neler?

Birçok otomobil markası nisan ayına zamlı giriş yaptı. Bununla beraber ekonomik olarak zorlu geçen bu süreçte zamlar otomobil satışlarını düşürdü. Salgın sürecinden kaynaklı otomotiv sektöründe de sıkışıklıkların yaşandığı bu dönemde markalar bahar kampanyalarını sunmaya başladı.

Fiat Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sene markanın Fiat Egea modeli en çok satışı yapılan araç olmuştu. Fiyat performans açısından müşterileri memnun eden araç nisan ayına ise zamlı girdi. Fiat 10 bin liradan, 62 bin liraya kadar farklı paketlere zam yaptı. Bununla beraber marka bahar kampanyası ile farklı kitlelere araç alım imkanı sunuyor. 142 bin liradan başlayan fiyatlarla araçlarını satışa sunan Fiat modellere özel sunduğu indirim ve kredi seçeneklerini açıkladı.

Fiat Egea İçin Avantajlı Kredi Kampanyası

Fiat nisan ayına özel kampanyaları ile kimi araçlarda yüzdelik indirim yaparken, kimi araçlarda ise kredi fırsatı sunuyor. 142 bin liradan başlayan fiyatlarla otomobil meraklılarının karşısına çıkan marka geçen senenin en çok satan modeli Fiat Egea için avantajlarla dolu kredi seçeneği sundu.

Fiat Egea modeli için 50 bin liradan başlayan kredi fırsatı sunan dev marka kolay yoldan otomobil sahibi olma seçeneği sağlıyor. Koç Fiat Kredi aracılığı ile 50 bin liradan başlayan kredi sunan marka, 12 aya kadar da vade sağlıyor. Bu kredi kampanyası kapsamında yüzde 0.99 oranında da faiz uygulanacak.

Fiat Panda Modelinde Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim

Fiat en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan ve Cross gövde tipi ile sevilen Fiat 500L modeli için de indirim yaptı. Fiat 500L modelinin fiyatı 199 bin 900 TL’ye düştü. Nisan ayında kampanya sunulan diğer model ise Fiat Panda oldu. Marka bu modelde sağlık çalışanlarına yüzde 7 oranında indirim sağlıyor.