EKONOMİ
Giriş Tarihi : 14-04-2021 15:08   Güncelleme : 14-04-2021 15:08

Fibabanka Mevduat Faiz Oranıyla WınWın Hesabın Önüne Geçti!

Fibabank 2021 yılı Nisan ayında Akbank tarafından sunulan WınWın hesabın avantajlarının önüne geçen mevduat hesabını sundu. Fibabanka mevduat hesabında %19,50 faiz oranı belirledi.

Fibabanka Mevduat Faiz Oranıyla WınWın Hesabın Önüne Geçti!

Fibabanka Kiraz mevduat hesabı modelinde %19,50 faiz oranını benimsiyor. Bu kapsamda 2021 yılı Nisan ayında en avantajlı birikimi sunan vadeli hesap modelini öne alıyor. Akbank’ın yeni uygulaması olan WınWın hesap, harcamalar ardından faiz oranı %18’e çıkarılabilen bir hesap olarak, Kiraz hesap modelinin gerisinde kaldı. Fibabanka mevduat hesabı ise şubelerden açılabilecek.

Fibabanka Mevduat Hesabı Getirileri

Fibabank mevduat hesabı 32 günlük zorunlu vade üzerinden açılmıyor. Faizler hesaba günlük işlediği için hesap açılışında bir vade belirleme zorunluluğu bulunmuyor. Hesaba sahip olanlar %19,50 faiz oranı üzerinden getiri elde edecekler.

Bu konumda hesabında 10 bin TL bulunanlar 23 gün sonunda 162 TL faiz getirisi elde edecekler. Hesabında 20 bin TL bakiyesi olanlar 32 gün sonunda 325 TL faiz getirisi elde edecekler. Hesabında 5 bin TL bakiye olanlar ise 81 TL net kazancı 32 gün ardından elde ediyorlar.

Fibabanka Mevduat Hesabında 50 Bin TL Birikim Getirisi

Fibabanka vadeli mevduat hesabı Kiraz Hesap ile 50 bin TL tutarında birikim yapanlar, 32 günde 812 TL faiz getirisi elde ediyorlar. Mevduat hesabının açılışına ilişkin başvurular ise Fibabanka müşterileri tarafından mobil bankacılık üzerinden yapılabilecek. Bankanın müşterisi olmayanlar Fibabanka şubelerinin vezne bölümünden Kiraz Mevduat Hesabı açılışını gerçekleştirebilecekler.

FİBABANKA MEVDUAT

Burgan Bank’tan Liste İkincisi Mevduat Hesabı!

2021 yılı Nisan ayında Fibabanka ardından en avantajlı vadeli mevduat hesabı faiz oranını sunarak, WınWın hesabın önüne geçen diğer uygulama ise Burgan Bank’a aittir. Burgan Bank vadeli mevduat hesabında %19 faiz oranını sunuyor. Aynı zamanda günlük faiz getirisi sunma ve vadeyi tek günde ele alma modelleri sayesinde avantajlı koşulları yaratıyor.

Burgan Bank Mevduat Hesabı Getirileri

Burgan Bank vadeli mevduat hesabında 50 bin TL birikime sahip olanlar 32 gün ardından 791 TL faiz getirisi elde edecekler. 10 bin TL birikim yapanlar ise 32 gün sonunda 152 TL kazanç sağlayacaklar.

BURGAN BANK MEVDUAT HESAPLAMA