EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-04-2021 20:01   Güncelleme : 10-04-2021 20:01

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Nasıl Çekilir? Elektrik Eşya Almak İsteyenlere Fırsat

Fibabanka tarafından Vatan Bilgisayar’dan elektronik eşya almak isteyenler için önemli kredi kampanyası devam ediyor. Türkiye genelindeki tüm Vatan Bilgisayar şubeleri ve internet sitesinden geçerli olan kredi kapsamında 24 aya kadar vade oranları ile kredi imkanları sağlanıyor. Cep telefonundan monitörlere, bilgisayarlardan televizyonlara kadar farklı elektronik eşyalarda geçerli olan kredi ile müşteriler istedikleri ürünü alma imkanı buluyorlar.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Nasıl Çekilir? Elektrik Eşya Almak İsteyenlere Fırsat

En az 3 ay, en çok 24 ay vade süresi ile sunulan krediler kapsamında bilgisayar, tablet, telefon gibi çeşitli elektronik eşyalara yönelik uygun kredi oranları ile fırsatlar sunuluyor. Nakit parası olmadığı için elektronik eşya alamayanlar için de önemli bir avantaj sunulmuş oluyor.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Nedir, Şartları Neler?

Fibabanka ve Vatan Bilgisayar arasındaki anlaşma kapsamında hayata geçirilmiş olan kredi kampanyası devam ediyor. Mağazadan yapılacak elektronik eşya alışverişlerinin daha kolay şekilde yapılmasını sağlayan kredi kapsamında 24 aya varan vade sürelerinden yararlanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar şubeleri ve internet sitesinden yapılacak telefon, bilgisayar ve diğer elektronik ürünler için kullanılacak olan krediye SMS yoluyla başvuru yapılabiliyor. Bunun dışında internet üzerinden de form doldurularak hemen başvurular tamamlanıyor.

Cep telefonları için 3 ay, diğer elektronik eşyalar için 24 aya varan vade süresi ile sunulan kredinin faiz oranları ise 1,69’dan başlıyor. Sadece Vatan Bilgisayar mağazalarından ve internet sitesinden yapılacak alışverişlerde kullanılacak olan kredi, doğrudan mağazaya iletiliyor ve böylece satış işlemi tamamlanıyor.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Nasıl Başvuru Yapılır?

Krediye başvuru yapmak isteyenler SMS ve internet üzerinden başvuru yapabiliyorlar. SMS yoluyla başvuru yapacaklar VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaralarını yazarak mesajı 3422’ye göndermeleri gerekiyor. Başvuruların hızlı bir şekilde değerlendirilmesi sonrasında kişilere örnek ödeme planı çıkarılıyor ve daha sonra kredileri de tahsis ediliyor.

İnternet üzerinden yapılacak alışverişlerde ise Vatan Bilgisayar internet sitesine girerek satın alınmak istenen ürün bulunduktan sonra ekranda çıkan “Fibabanka Kredisi ile Öde” seçeneği seçilerek, ekrana gelen formun doldurulması gerekiyor. Formun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması halinde kredi talebi değerlendirilmeye alınıyor.